Starší dorost
FK Junior Kralupy - SK Spartak Příbram 2:4 (0:2)

Po opatrném začátku se hosté postupně začali stále častěji prosazovat. Ve 12. minutě se však dostali do vyložené šance domácí, když po rohu Spartaku a chybě obrany postupoval útočník sám na Solnaře. Ten včasným vyběhnutím zachránil.

Ve 22. minutě otevřel skóre Trefný střelou z velkého vápna - 0:1. O chvíli později Dvorský minul branku. Ve 42. minutě se Trefný po přihrávce Dvorského prokličkoval až před brankáře a blafákem zvýšil na 0:2. Ještě před koncem poločasu šel Trefný opět sám na brankáře, ale místo střely zvolil přihrávku na Dvorského, který byl v ofsajdu.

Také začátek druhého poločasu patřil Příbramským. Trefný se uvolnil a od brankové čáry přihrál Matějkovi, který s přehledem zvýšil - 0:3.

V 56. minutě si vybral slabší chvilku Solnař, který neudržel centr a odražený míč dopravili domácí do opuštěné branky - 1:3.

I přes inkasovaný gól se mladíci Spartaku dál dostávali do šancí, ale ani Matějka, ani Branžovský neproměnili. Trest přišel v 67. minutě, kdy se opět po příbramském rohu dostal do dalšího sóla domácí útočník a využil zaváhání Solnaře - 2:3.

Z jasného zápasu se tak stalo drama. Vyrovnat však domácím nedokázali.

Naopak v 85. minutě vybojoval Rampa míč a poslal Trefného do brejku, který za cenu faulu zastavil domácí brankář, k odraženému míči se dostal Matějka a využil poskytnutou výhodu ke vstřelení branky - 2:4.

V samotném závěru ještě mohl skórovat Binar, ale netrefil ze 40 metrů opuštěnou branku domácích.

M. Bodnár (trenér Spartaku): "Sehráli jsme průměrné utkání a místo jasného vítězství jsme se chvíli strachovali o výsledek. Domácí využili slabší formy Solnaře, který po zranění teprve začíná s tréninkem. Ale to není omluva pro kluky, kteří měli zápas lepší zvládnout. Pozitivní je pro nás snad jen střelecká potence našich útočníků. V příštím kole doma hostíme v sobotu 5. září Kutnou Horu a chceme pokračovat ve vítězné sérii."

Sp. Příbram: Solnař – Hájek, Jerman (51. Opička), Bambas , Klimek – Weisheitel (66. Jezbera), Rampa, Branžovský, Dvorský (46. Telenský) – Trefný(85. Binar), Matějka.

Mladší dorost
Kralupy nad Vltavou - Sp. Příbram 0:4 (0:2)

Hned od úvodních minut zápasu převzali hosté iniciativu a zatlačili soupeře na jeho polovinu hřiště. Po zastřelování přišla 11. minuta, kdy Koška zatáhl míč po levé straně a Plochova střela byla sražena na roh. Z něj našel Plocha hlavu Slámy a hosté vedli 0:1.

V 17. minutě už to bylo 0:2, když brejkovou příležitost proměnil Koška.

Spartak stále obléhal branku domácích. Ve 27. minutě Plocha zahrával pokutový kop po sražení Petráska, ale slabou střelu doprostřed branky domácí gólman chytil.

V 37. minutě ještě trefil Plocha z přímého kopu břevno.

I po přestávce Spartak předváděl kombinační hru s rychlými útoky, ale bez užitku. Až v 55. minutě Sláma přihrál Plochovi, a ten střelou z 30 metrů nedal brankáři domácích šanci - 0:3. Neustálá převaha hostů byla odměněna ještě jednou, a to brankou Petráska, který tečí po rohu zvýšil na 0:4.

M. Matějka (trenér Spartaku): "V dnešním utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem a je škoda, že další příležitosti jsme neproměnili. Na brankáře Kratochvíla nešla za celý zápas žádná přímá střela a ani ho soupeř pořádně neprověřil. Chtěl bych klukům poděkovat za předvedenou hru."

Sp. Příbram: Kratochvíl – Kohout (41. Knížek), Šebek, Hrstka, Plíhal – Drašnar (57. Suchánek), Sláma, Plocha, Koška – Petrásek, Warfa (67. Dražan).