Sp. Příbram- Novo Kladno
7:1 (2:0)

Do zápasu vstoupili příbramští kluci patřičně nažhavení a již v první minutě mohli vést. Branžovský však trefil jen brankáře.

V 5. minutě po krásné křídelní akci už otevřel skóre Bělohradský po přihrávce Dvorského 1:0. Další šance Spartaku likvidoval výborný brankář hostů. Až ve 30. minutě po signálu s Dvorským zvýšil Matějka na 2:0.

I poté drželi domácí otěže zápasu pevně v rukách, ale šance Rampy, Trefného a Bělohradského skončily vedle branky, stejně jako hlavičky Štochla.

Také začátek druhého poločasu patřil Spartaku. V 50. minutě připravil Trefný šanci Rampovi, a ten se nemýlil – 3:0. O dvě minuty později pak přeloboval od postranní čáry Bělohradský hostujícího gólmana a bylo to 4:0, a hned vzápětí Matějka zužitkoval další přihrávku Dvorského v pátý gól.

V 56. minutě mohl dokonat hattrick Bělohradský, ale penaltu po faulu na Trefného trestuhodně zahodil. V 67. minutě se povedlo hostům vstřelit čestný úspěch. Po rohu využil nejmenší hráč soupeře zaváhání obrany a hlavou snížil – 5:1.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. v 73. minutě vysunul Branžovský Hájka, který své sólo zakončil střelou na bližší tyč – 6:1.

V samotném závěru ještě Branžovský připravil šanci Weisheitelovi, který střelou do šibenice uzavřel skóre na 7:1.

Mir. Bodnár (trenér Sp. Příbram): „V dnešním zápase kluci předvedli velmi pěkný fotbal, plný krásných akcí a střel. Je potřeba pokračovat v nasazeném trendu a přivézt body ze hřiště AFK Kolín, kam jedeme příští neděli.

Sp. Příbram: Solnař – Hájek, Jerman, Štochl, Píchal – Bělohradský (63. Jezbera), Branžovský, Rampa, Dvorský (69. Klimek) - Matějka (55. Weisheitel), Trefný (75. Opička).