Vyhlášení dorosteneckých anket jsou pravidelnou součástí tohoto večera.

V kategorii mladšího dorostu anketu vyhrál Václav Kadlec z pražské Sparty, druhý byl Antonín Fantiš a bronzovou příčku obsadil Jihlavský talent Matěj Vydra.

„Pro mě je obrovským úspěchem už to, že jsem se dostal mezi poslední trojku. Druhého místa si nesmírně vážím a budu pracovat na tom, abych na toto ocenění dokázal navázat i v pozdější době,“ komentoval své ocenění Fantiš.

Příbramský talent si ve svých šestnácti letech připsal v podzimní části právě probíhající sezony i 11 prvoligových startů mezi dospělými, navíc třikrát nastoupil v základní sestavě.

Na to upozorňuje i příbramský prezident klubu Jaroslav Starka. „Z ocenění Tondy mám samozřejmě velkou radost. Ale můj pohled je takový, že to měl Tonda vyhrát. Na rozdíl od Kadlece má mnohem víc odehráno v naší nejvyšší soutěži dospělých“.

Talentovaného mladíka chválí za ocenění i jeho hráčský agent Ondrej Chovanec. „Je to taková první vlaštovka. Každé ocenění je pro Tondu dobré. Věřím, že to Tonda dokáže přenést na hřiště a udělá sobě i Příbrami ještě mnoho radosti.“