Jablonec - Příbram
5:1 (1:0)

V prvním poločase se Jablonec tlačil více do útoku, než Příbram, ovšem gólu se diváci dočkali až před odchodem do kabin. I proto, že velkou šanci spálil Lafata ve 39. minutě, když se ocitl tváří v tvář Hruškovi, ale technicky mířil těsně vedle.

Ve 45. minutě Kovařík rozehrál roh na krátko s Jarolímem, ten centroval na zadní tyč, kde skluzem otevřel skóre nejlepší střelec domácích Pekhart – 1:0.

Začátek druhého poločasu mohl být pro domácí veselejší. Vošahlík se bezvadně uvolnil a technicky vystřelil na Hrušku, brankáře překonal, ale míč směřoval jen do pravé tyče. Odražený míč poslal nad branku ze 12 metrů Jarolím.

V 53. minutě se ve velké šanci ocitl Pleško, kterého vybídl k zakončení Klesa, ale Špit si se střelou z blízka poradil.

O dvě minuty později si diváci zakřičeli gól podruhé. Vošahlík poslal míč na Lafatu, ten si všiml volného Kovaříka, centroval a reprezentační záložník z voleje uklidil míč pod břevno – 2:0.

Velká šance pro Jarolíma vznikla v 63. minutě. Vošahlík se technicky uvolnil u postranní čáry a našel volného Lafatu. Jeho střelu zblokoval obránce a odražený míč vypálil Jarolím z hranice šestnáctky opět jen do tyče.

V 65. minutě šel ze hřiště Vošahlík a nahradil jej Haurdić. Tomu stačilo pouhých devět minut na hřišti, aby se gólově prosadil, když přesprintoval Divíška na pravé straně a podél Hrušky zvyšoval na 3:0.

Tento stav však nevydržel dlouho. Na hřišti už pobíhal Karel Piták a i on se zapsal do střelecké listiny. V 78. minutě elegantním lobem přehodil bezmocného Hrušku – 4:0.

Exhibiční závěr zápasu ještě ozdobil svou druhou brankou v zápase Pekhart. V 85. minutě totiž Haurdić centroval před bránu, kde čekal Pekhart, jeho první pokus Hruška ještě vykryl, ale na dorážku byl krátký – 5:0.

Příbramští nakonec vstřelili alespoň čestný úspěch. Poindividuální akcijej zařídildělovkou podbřevno Klesa- 5:1.

Branky: 45. a 83. Pekhart, 56. Kovařík, 75. Haurdić, 78. Piták – 90. Klesa. Rozhodčí: Kovařík – Mencl, Hudec. ŽK: Divíšek (Příb.). Diváci: 2455.

Jablonec: Špit – Jablonský, Drsek, Pavlík, Zábojník – Kovařík (89. Hovorka), Jarolím (74. Piták), Loučka, Vošahlík (65. Haurdić) – Lafata, Pekhart.
Příbram: Hruška – Divíšek, Štochl, Nohýnek, Plašil – Pleško, Tarczal, Macek (56. Borek), Klesa – Jurdík (65. Šlapák), Huňa (76. Ibe).