Sez. Ústí – Příbram
3:1 (1:0)

Směr utkání 2. kola poháru dal už v šesté minutě Ciferský, který šel neohroženě do centru a poslal domácí do vedení. Příbramští fotbalisté jej pak po zbytek zápasu marně doháněli.

Trenér Vavruška poslal na hřišti hodně obměněnou sestavu oproti vítězným ligovým duelům. I proto, že útočník Wágner hrál téměř ve stejný čas za českou reprezentační jednadvacítku a stoper Krejčí byl na cestě s českouvýpravou na universiádu.

Domácí šli za vítězstvím s chutí. Nenechali nově složenou obrannou čtveřici Příbrami vydechnout a často hrozili. Ve 35. minutě zazvonilo nad Rondzikem břevno. K postupupak druholigové Sezimovo Ústí nasměrovalv 63. minutě Kostečka, když proměnil penaltu.

Příbramští ještě zkusili zápas zdramatizovat. Po dvojím vystřídání předvedli nasvičený signál a Matěj Štochl, který byl v tu chvíli na hřišti necelých pět minut, snížil.

Diváci tak měli o dramatickou koncovku postaráno. V 83. minutě je však uklidnil svým druhým gólem Ciferský.

Branky: 6. a 83. Ciferský, 63. Kostečka z pen. – 74. Štochl. Rozhodčí: Královec.

Sestava Příbrami: Rondzik – Ricka, Macháček, Andrejevič, Djuketič – Mareš, Tarczal (69. Pilík), Videgla (58. Mojdl), Koukal, Šlapák – Jurdík (69. Štochl). Trenér: Vavruška.