Ostrava - Příbram
0:2 (0:0)

První poločas byl ve znamení defenzivních řad. Domácí sice měli proti týmu svého bývalého kouče Karola Marka více chuti útočit, jenže naráželi na dobře zformovanou obranu Středočechů. Na jejich lavičce vedl tým naposledy jako hlavní kouč František Kopač a na hře jeho svěřenců bylo vidět, že po zajištění záchrany hrají s větším nadhledem než v předchozích zápasech.

První možnost utkání měl před poločasem ostravský Ferenčík, ale neprosadil se stejně jako na druhé straně vzápětí Koukal. To se mu však podařilo takřka hned po rozehrání druhého poločasu, kdy využil rychlé kombinace a přihrávce Klesy a vstřelil vedoucí gól.

Domácí mohli okamžitě vyrovnat, jenže nevyužili ani sporně nařízenou penaltu: Neves popřel pravidlo, že ji faulovaný hráč nekope a Hruška na dálku poděkoval reprezentačnímu trenérovi Bílkovi za premiérovou nominaci.

Hra zadních řad Ostravy nebyla nijak oslnivá a i díky tomu třináct minut před koncem hosté vstřelil druhý gól. Matěj Štochl prošel po pravé straně do šestnáctky, hledal před brankou nabíhající spoluhráče a dezorientovaný Bolf si vstřelil vlastní branku.

Branky: 46. Koukal, 77. vlastní Bolf. Rozhodčí: Býma – Dobrovolný, Kocián. ŽK: Vašenda – Plašil, Tarzcal. Diváci: 2108.

Ostrava: Pietrzkiewicz – Frydrych, Bolf, Neves, Vašenda – Frejlach (71. Boháč), Hušbauer – Šenkeřík (46. Christu), Lukeš, Varadi – Ferenčík. Trenér: Marko.
Příbram: Hruška – Plašil, Ricka, J. Štochl, Divíšek – Klesa (87. P. Pilík), T. Pilík (71. M. Štochl), Tarczal, Papšys – Videgla, Koukal (83. Mašek). Trenér: Kopač.