Minyor Pernik - 1.FK Příbram 3:4 (1:3)

Svěřenci trenéra Moralese začali zápas svižně a po dvou šancích Danila, kdy Brazilec ještě nenašel přesnou mušku, v 7. minutě nabil Huňa Kalabiškovi, který z hranice vápna vstřelil první branku. O devět minut později si Klesa vyměnil míč s příbramským kapitánem a z pravé strany poslal Příbram do dvoubrankového vedení.

Teprve až poté se Bulhaři osmělili, dvakrát zaměstnali Hrušku při nebezpečných nákopech do pokutového území. Ve 33. minutě se po levé straně protáhl Gospodinov a snížil na 1:2. Ještě před přestávkou se po rychlém protiútoku prohnal po křídle Klesa a připravil Danilovi snadnou šanci skórovat na 1:3.

Pernik vystřídal během přestávky mnoho hráčů, kteří změnili tempo hry a měli i herní převahu, kterou proměnili ve vyrovnání. Nejprve se po rohu prosadil Brazilec Leandro a o vyrovnání se postaral Rumanov.

Příbramáci si výhru nenechali vzít, když v 77. minutě Huňa svojí třetí asistencí připravil branku pro Danila, který nadvakrát překonal gólmana Minyoru. Pojistku mohl dát v závěru ještě Brožík, ale již nebyl úspěšný.

Branky: 33. Gospodinov, 55. Leandro, 64. Rumanov - 45. a 77. De Oliveira, 7. Kalabiška, 16. Klesa.

Příbram: Hruška (46. Krbeček) - Pleško, Müller, J. Štochl, Plašil - Klesa, Tarczal, Borek (80. Oguzhan), Kalabiška (55. Mojdl, 71. Mapanya) - Huňa, De Oliveira (84. Brožík).