Příbram postupuje v poháru do čtvrtfinále!

Ostrava - Příbramští fotbalisté udrželi na ostravském hřišti dvoubrankový náskok z prvního duelu a v Ondrášovka Cupu už jsou mezi posledními osmi týmy.

27.10.2009

1.FK Příbram.Foto: Deník

Ostrava – 1.FK Příbram
0:0

Ostravští proti posledním ligovým zápasům nastoupili se třemi změnami v sestavě ana hřišti kralovali. Své velké šance ale hlavně v prvním poločase nedokázali proměnit. Skóre se mohlo měnit hned v úvodu, kdy ale nedokázal překonat Krbečka už v 6. minutě Zeher. V 30. minutě se po centru Řezníka nádherně do míče položil Kraut, ale jeho hlavička skončila na břevně.

Baník kromě soupeře bojoval i se sudím Makovičkou, který utkání zbytečně kouskoval a sklízel za to celých devadesát minut soustavný pískot. Příbram se do útočení nehnala a spoléhala se prakticky jen na obranu. S přibývajícím časem začali hrát domácí vabank, měli několik dobrých možnosti (Lička, Mičola, Wojnar), ale Krbečka se jim překonat nepodařilo. I proto se z postupu do čtvrtfinále radovala Příbram.

Rozhodčí: Makovička – Wilczek, Urban. ŽK: Tchuř, Neves, Marek – Dort. Diváci: 2550.

První zápas 0:2, postupuje Příbram.

FC Baník Ostrava: Buček – Řezník, Neuwirth, Neves (79. I Hjong-sang), Tchuř – Wojnar, Marek, Lička – Varadi, Zeher (60. Metelka), Kraut (61. Mičola). Trenér: Koubek.

1.FK Příbram: Krbeček – Plašil, Müller, J. Štochl, Nohýnek – Klesa, Videgla (79. Hušbauer), Tarczal, Dort (72. Wágner), Šmejkal (63. Rodrigues) – Huňa. Trenér: Marko.

Macík po osmé etapě třetí. Devátá část zrušena

Catamarca, Sedlčany /FOTO/ - Martin Macík poskočil na Dakaru o jednu příčku. Na prozatimních stupních vítězů drží po osmé etapě bronzovou pozici. Posunul se i Jan Brabec, který uzavírá čtvrtou desítku. Včerejší etapa byla kvůli velké vodě zrušena a závod tak dnes pokračuje svou desátou částí

KRÁTCE: Studentské volby a povinná výživa

Příbramsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

U "áčka" nepropadáme panice, "béčko" splnilo očekávání, hlásí kouč Plíva

Nová Ves/Malá Hraštice – V přehledu okresních fotbalových soutěží se Příbramský deník tentokrát zastavil u týmu Nová Ves/Malá Hraštice. V rozhovoru s trenérem A týmu Petrem Plívou jsme se zeptali například na to, co stojí za propadem mužstva, které v minulé sezoně ovládlo okresní přebor.

Kádr 1. FK dozná změn, potvrdil Paták po Vyšehradě

Praha – Fotbalisté 1. FK Příbram mají za sebou první přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Na Vyšehradě remizovali s místním třetiligovým týmem 2:2.