Ostrava – 1.FK Příbram
0:0

Ostravští proti posledním ligovým zápasům nastoupili se třemi změnami v sestavě ana hřišti kralovali. Své velké šance ale hlavně v prvním poločase nedokázali proměnit. Skóre se mohlo měnit hned v úvodu, kdy ale nedokázal překonat Krbečka už v 6. minutě Zeher. V 30. minutě se po centru Řezníka nádherně do míče položil Kraut, ale jeho hlavička skončila na břevně.

Baník kromě soupeře bojoval i se sudím Makovičkou, který utkání zbytečně kouskoval a sklízel za to celých devadesát minut soustavný pískot. Příbram se do útočení nehnala a spoléhala se prakticky jen na obranu. S přibývajícím časem začali hrát domácí vabank, měli několik dobrých možnosti (Lička, Mičola, Wojnar), ale Krbečka se jim překonat nepodařilo. I proto se z postupu do čtvrtfinále radovala Příbram.

Rozhodčí: Makovička – Wilczek, Urban. ŽK: Tchuř, Neves, Marek – Dort. Diváci: 2550.

První zápas 0:2, postupuje Příbram.

FC Baník Ostrava: Buček – Řezník, Neuwirth, Neves (79. I Hjong-sang), Tchuř – Wojnar, Marek, Lička – Varadi, Zeher (60. Metelka), Kraut (61. Mičola). Trenér: Koubek.

1.FK Příbram: Krbeček – Plašil, Müller, J. Štochl, Nohýnek – Klesa, Videgla (79. Hušbauer), Tarczal, Dort (72. Wágner), Šmejkal (63. Rodrigues) – Huňa. Trenér: Marko.