Do konce sezony zbývá sedm kol a je tedy na čase, aby příbramští fotbalisté opět bodovali. Nejlépe naplno. Proti Plzni to však budou mít určitě těžké, a tak se vedení klubu obrací i na diváky. „Kdo přijde na utkání s Plzní oblečen do některého z klubových suvenýrů, tedy šály nebo dresu, bude mít vstup za 50 Kč a dostane navíc zpravodaj zdarma,“ vzkazuje všem fanouškům ředitel klubu Petr Větrovský.

Utkání s aktuálním lídrem Gambrinus ligy bude mít pro Příbram tradičně i nádech derby, neboť jde o jednoho z nejbližších ligových soupeřů. Očekává se, že vedoucí celek přijede podpořit početná skupina fanoušků. Zápas je v televizi. V dresu hostů by měl nastoupit i příbramský odchovanec František Rajtoral. Náboj tedy tomuto duelu určitě chybět nebude.

„Je to pro nás důležité utkání nejen z pohledu na tabulku, ale i proto, že bysme si rádi udobřili naše fanoušky,“ neskrývá zklamání s dosahovanými výsledky Větrovský. A zároveň také odpovídá na nejčastěji pokládanou otázku posledních dní: „Minimálně do zápasu s Plzní nebudou u týmu žádné změny. Při posledním utkání na Slovácku mě hráči i trenéři přesvědčili, že pro vítězství dělají vše, co je v jejich silách.“

Zápas Příbram – Plzeň se hraje u Litavky v pátek od 20.15 hodin.

„Není to pro nás jednoduchá situace. Musíme se všichni, kdo máme příbramský fotbal rádi, semknout a udělat vše pro to, abychom se v lize zachránili,“ uzavřel Petr Větrovský.