„Jsem trochu nervózní. Nevím, co mě čeká. Ale že bych nějak hodně nestíhal se nebojím, chodím pravidelně na sálovku, tak snad to vydržím,“ řekl Kříž ještě před vstupem do hráčské kabiny marketingovému řediteli klubu.

Po vstupu do míst, kam se jinak dostanou pouze členové prvoligového týmu, nafasoval Kříž od kustoda věci a míč a pokračoval do kabiny, kde už na něj čekali všichni hráči i trenér Karol Marko. Ten jej přivítal na jeden den jako nového hráče a usadil jej vedle kapitána Dana Huni. „Tyto akce jsou velmi dobré hlavně jako propagace fotbalu a já jsem rád, že jsme mohli udělat našemu příznivci radost,“ hodnotil netradiční den hlavní trenér týmu Karol Marko.

Od jedenácti hodin začal samotný trénink. Po rozcvičení následoval nácvik kombinace, střelba a závěrečná hra. „Je to fofr. Kluci makají ve vysoké rychlosti. Ale necítil jsem se špatně, ani když mi to nešlo. Nejsou to žádní frajírci a snažili se mě podpořit. Byl to pro mě skvělý zážitek a každému bych to přál,“ shrnul své dojmy Jaroslav Kříž na konci tréninku.

Podle marketingového ředitele klubu Petra Větrovského nebyl některý z fanoušků členem týmu naposled. Naopak. „Znovu budeme losovat už v létě, opět z majitelů permanentních vstupenek. Tentokrát bychom rádi nabídli více cen. Chceme, aby nám byli lidé blíž a toto se nám zdá jako dobrá možnost,“ potvrdil Větrovský.