Marila Votice – 1.FK Příbram B
2:4 (0:4)

Domácí fotbalisté sehráli nejhorší poločas za celou zimní přípravu a zápas se podobal poslednímu mistrovskému podzimnímu zápasu, kdy si příbramské béčko dělalo na hřišti co chtělo a nakonec zvítězilo ve Voticích 4:1.

Jenže to domácí dostali dvě branky v první a dvě ve druhé polovině. Tentokrát je zchladili Příbramští čtyřmi trefami již do přestávky.

Nejprve si v 16. minutě Filipe Dos Santos naběhl na kolmici a uklidil míč do sítě podél vybíhajícího Duchečka. Ve 23. minutě předvedli hosté parádní akci, kdy si na dlouhý pas naběhl Hloušek, který poslal míč před prázdnou branku Filipe Dos Santosovi. Domácí byli dokonale zmraženi a hosté na hřišti kralovali. Po půlhodině hry si naběhl na centr ze strany Hloušek a pohodlně upravil na 0:3. Poslední poločasový hřebíček do votické rakve přidal Šlapák ve 44. minutě po samostatné akci a střelou přes celou bránu. Domácí ještě před odchodem do kabin poprvé zahrozili, ale Sieglovu střelu vyrazil brankář Novák.

Po zřejmě důrazné přestávkové domluvě vstoupili domácí do druhé půle jako vyměnění. Trenér Pihávek poslal do hry nové dva útočníky a Horváth se mu za to v 58. minutě odvděčil, když si jeho střelu srazil brankář Novák do sítě – 1:4. O chvíli později střílel Malina po chybě příbramské obrany těsně vedle. Poslední gólový moment měl na svědomí v 71. minutě Walter, který po přihrávce Knoblocha vymetl šibenici Novákovy branky.

Branky: 58. Horváth, 71. Walter – 16. a 23. Filipe Dos Santos, 30. Hloušek, 44. Šlapák.