Sez. Ústí B – Příbram B
4:1 (2:0)

Domácí se dostali do vedení už po dvaceti minutách, kdy se po rohu prosadil Lalik. Příbramští se pokusili rychle vyrovnat, ale místo toho podruhé inkasovali, když se před brankou nejrychleji orientoval Hojdar – 2:0.

Když pak po hodině hry přidal třetí gól do sítě příbramské juniorky Rožboud, bylo rozhodnuto.

Hostující mladíci sice v 78. minutě korigovali povedenou hlavičkou Rampy, ale skóre dokonal sedm minut před koncem znovu Rožboud.

Domácí nováček divize se tak mohl radovat ze svého premiérového vítězství, zatímco hosté si kromě vysoké prohry odvezli i nepříjemné zranění Kostorka, který pobyl na hřišti necelých deset minut.

Příbram B: Krček – M. Wágner, Rampa, Kvída, Doležal – Pilík, Mojdl, Šorna, Beláň – T. Wágner, Šlapák.

V dalším kole hrají příbramští mladíci opět na půdě soupeře. Tentokrát se v sobotu představí v Táboře.