Libušín - Příbram
0:10 (0:4)

Poslední zápas sezony zakončilapříbramská děvčata kulatým číslem 10. Hned od začátku se nastěhovala na hrací polovinu soupeřek a až na malé výjimky ji na celou dobu utkání neopustila. "Bylo to jak na střelnici, spoustu šancínavíc naše děvčata nepromněnila, cíl však byl jasný - dovršit stý gól v sezoně - a to se nám povedlo. Amáme dva góly navrch.A je to super!" hodnotila poslední utkání trenérka Renata Šmídová.

A jak se desetigólový příděl rodil?

V17. minutě otevírala skóre Verča Pilousková po přihrávce kapitánky Smíškové, ve 23. už skórovala sama kapitánka na 0:2, ve 33. se nejlépe v chaosu před soupeřovou brankou orientovala Terka Machutová a zvýšila na 0:3, ve 38. načechrávala Ivča Karasová od půlky přihrávku na vápno, ale nějak přitlačila a byl z toho další gól na 0:4. Druhou půli zahájila v 61. Anetka Dědinová na 0:5, a to už jí Karasová dala přihrávku opět z půlky přesně na nohu. Hned v 62. se opět trefila Pilousková na 0:6, když jí z chaosu před bránou přistrčila přihrávku kapitánka Smíšková. Na další gól Dědinové přihrávala Lůca Branžovská a už to bylo65. minutě0:7. Na výsledku se podílela inaše dvojčata. V 67. zvýšila na 0:8 po přihrávce Dědinové I. Císařová a v 77. zvyšovala opět po přihrávce Dědinové i V. Císařová už na 0:9. Poslednígólsezonysi vychutnala samostatným únikem Terka Machutová v 87. minutě,na konečný výsledek 0:10.

"Tento zápas byl jeden z těch lehčích, což našim děvčatům přišlo vhod, protože po příjezdu do Příbrami nás čekala dokopná, a ta je ve stylu našich děvčat opravdu náročná," dodala s úsměvem Šmídová a už jen dodala "Všem, co děvčatům pomáhali, děkujeme za zdárné ukončení sezony a ze srdíčka přejeme mnoho fotbalových úspěchů do sezony další. Tak to má být, a tak se nám to líbí!"

Branky: Pilousková 2, Machutová 2, Dědinová 2, Smíšková, Karasová, V. Císařová, I. Císařová. Rozhodčí: Dolenský.

Příbram: Ščevíková - Pilíková, Štěchová, Karasová, Dědinová, I. Císařová, V. Císařová, Smíšková, Machutová, Branžovská, Pilousková. Střídaly: Boukalová, Černá, Kočová, Nováková, Štáhlová.