Ml. Boleslav - Příbram
3:4 (3:1)

Hra začala opatrně z obou stran a začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště.

Ve 23. minutě uvolnila Dědinová Smíškovou, a ta bezchybně zakončila 0:1. Radost příbramských děvčat však netrvala ani minutu a vstřelený gól nastartoval domácí k neuvěřitelnému obratu.

Ihned po rozehrávce došlo k hrubé chybě záložní i obrané řady a Havlová vyrovnala -1:1. Než se Příbramačky stačily vzpamatovat, ve 25. minutě Vondrušková po rohovém kopu poslalaBoleslav do vedení -2:1. A aby toho nebylo málo, ve 30. minutě vystřelila Kozováa bylo to už3:1!

"Po vstřeleném gólu se naše hra vyznačovala nepřesnými přihrávkami, dlouhým držením balonu avše vzduchem. Děvčata byla bez pohybu, bez obsazování soupeřek," hodnotil úvodní poločas trenér Bohuslav Čermák.

V kabině tedy bylo opřestávcevelmi bouřlivo. Trenér Čermák si nebral servítky a jak je jeho zvykem, vyburcoval děvčata k maximálnímu výkonu.

Druhý poločas byl zcela v režii příbramských fotbalistek. Rychlými a přesnými kombinacemi nepůjčily soupeřkám míč a bylo jen otázkou času, kdypadne gól. Smíšková nejprve po samostatném nájezdu trefila gólmanku domácích a následná dorážka šla pouze do tyče.

A v 65. minutě to přišlo. Drdošová, v den svých 18. narozenin, dala kontaktní gól -3:2. Děvčatům narostla křídla ao čtyři minuty pozdějiSmíšková vyrovnala na 3:3. Minutu nato pak příbramská kapitánka skóre znovu přetáhla na příbramskou stranu - 3:4.

Za tohoto stavu burcoval trenér Čermák své fotbalistky ještě k větší aktivitě, útočení a důrazu. Další šance však jižzůstaly nepotrestané. "Hráčky otočily utkání z nepříznivého stavu 1:3. Disciplinovaným výkonem, dodržováním pokynů z kabiny i střídačky si mohly užít pocit z těžce vydřeného vítězství," uzavřel hodnocení Bohuslav Čermák.

Branky: 24. Havlová, 25. Vondrušková, 30. Kozová - 23., 69. a 70. Smíšková, 65. Drdošová.Rozhodčí: Šafránková.

Příbram: Pilousková - Koubková (57. Branžovská), Štěchová, Karasová, Koubková - Kočová, V. Císařová, I. Císařová, Drdošová - Dědinová, Smíšková.

V dalším zápase, který budou hrát příbramská děvčata 10. dubna na Spartaku, se od 14 hodin utkají s posledním týmem tabulky Hradištkem.