Příbram - Krupka
3:1 (2:0)

Úvodních deset minut byl na hřišti šílený chaos a zmatek z obou stran. Po čtvrthodině se už ale domácí fotbalistky rozehrály.

V16. minutě utekla soupeřkám Machutová, vystrašila obranu, ale její únik postrádal zakončení.V 19. minutě už to akce Příbrami dopadla o poznání lépe. Nehézovápřipravila palebnou pozici proDědinovou, která střelou ke vzdálenější tyči neomylně zakončila- 1:0.

Soupeřky potévystrkovaly růžky, ale v brance stála opětvýborně chytajícívšestranná hráčkaPilousková.Ta znovu podržela příbramský tým neuvěřitelnými zákroky.

Ve 39. minutě si opět ve střední záloze Saša Nehézová pěkně zpracovala míč a poslala do boje přes půl hřiště Machutovou. Tasi vytáhla gólmanku z branky,udělala jí kličku a do opuštěné branky skórovala -2:0.

Vedruhém poločase sepodařilo Krupce zesamostatného únikusnížit na 2:1 a bylo vidět, že soupeřky se ještě nevzdávaly. Ale Pilousková se opět předvedla jako nejlepší hráčka utkání, kdyžzmařila několik samostatných útoků.

V80. minutě přišla nádherná individuální akce Smíškové, která ještě na vlastní polovině převzala míč od Boukalové, utekla třem protihráčkám a prostřelila gólmanku - 3:0.

"Ještě před začátkem utkání byly naše holčiny z týmu Krupky dost nervózní, protože Krupka se pohybuje v tabulce na druhém místě. Ale jasně se ukázalo, že se není čeho bát a když se poslouchají rady trenérů, tak vše funguje, jak má. Za nás, trenéry na lavičce, patří našim holčinám velký dík. Tak to má být, a tak se nám to líbí!" hodnotila zápas trenérka Renata Šmídová.

Branky: Dědinová, Machutová, Smíšková. ŽK: Nehézová, Smíšková. Rozhodčí: Šlaufová.

Příbram: Pilousková - Pilíková, Karasová, Boukalová, Branžovská, Dědinová, I. Císařová, V. Císařová, Nehézová, Machutová, Smíšková. Stř.: Černá, Štáhlová, Štěchová, Drdošová.

Ostatní výsledky 4. kola:Postoloprty - K. Vary 3:6, St. Lysá - Hradištko 8:0, Rakovník - M. Skála 2:3, Liberec - M. Boleslav 4:1.

Dohrávka 1. kola: Rakovník - St. Lysá 0:1.

1. Liberec 4 4 0 0 26:5 12
2. St. Lysá 4 3 1 0 19:5 10
3. Karl. Vary 4 2 2 0 11:7 8
4. Příbram 4 2 1 1 9:7 7
5. Krupka 4 2 0 2 16:9 6
6. Ml. Boleslav 4 1 2 1 7:9 5
7. Malá Skála 4 1 1 2 9:21 4