Okresní přebor mužů

Podlesí - Višňová 3:1

Branky: Černý 2, Petráň - za hosty nehlášeno.

1. Podlesí ⋌18 13 3 2 53:15 42
2. Březnice ⋌18 13 2 3 59:19 41
3. Spartak B ⋌18 12 2 4 42:25 38
4. D. Dušníky ⋌18 10 4 4 38:21 34
5. Tochovice ⋌18 10 3 5 45:26 33
6. Milín B ⋌18 8 2 8 30:37 26
7. Dublovice ⋌18 7 4 7 36:39 25
8. Kr. Hora ⋌18 6 3 9 47:50 21
9. Jesenice ⋌18 6 3 9 37:49 21
10. Sedlčany B ⋌18 5 4 9 38:53 19
11. N. Knín B ⋌18 5 3 10 29:43 18
12. Višňová ⋌18 4 4 10 24:34 16
13. Obecnice ⋌18 4 4 10 23:44 16
14. D. Hbity ⋌18 2 1 15 23:69 7

III. třída, sk. A

Smolotely - Bohutín 0:5 střelci nehlášeni

Pečice - Láz 4:1 (3:0) Mládek 3, J. Jeník z PK - Haas. Domácí hráli od 30. minuty bez vyloučeného Zemánka.

1. Rosovice ⋌18 12 3 3 50:29 39
2. Jince ⋌18 10 4 4 43:23 34
3. Pečice ⋌18 11 1 6 37:29 34
4. Luhy ⋌17 9 6 2 52:37 33
5. Kovohutě ⋌17 10 2 5 47:35 32
6. Láz ⋌18 9 4 5 53:37 31
7. Bohutín ⋌18 8 2 8 42:40 26
8. Zduchovice ⋌18 7 4 7 43:36 25
9. Drahlín ⋌18 8 0 10 40:52 24
10. Hluboš ⋌18 6 4 8 43:53 22
11. Smolotely ⋌18 4 6 8 28:41 18
12. T. Dušníky ⋌17 3 5 9 26:38 14
13. Věšín ⋌17 2 2 13 28:53 8
14. Hvožďany ⋌18 1 5 12 30:59 8

OP dorostu, sk. A

Jince - Obecnice 2:1 Susko z PK, Řach - Plecitý

OP žáků, sk. A

Bohutín – Spartak B 7:1 Špatenka 4, J. Zemek, Kolofa, Vinohradský - Suchánek

Jince – Tochovice 3:2 Píchal 2, Richtarčík - vlastní.

Podlesí – Pičín 1:5 střelci nehlášeni

Trh. Dušníky – Březnice 0:17 (0:11) střelci nehlášeni

Milín – Obecnice nehlášeno

1. Březnice ⋌15 13 1 1 112:8 40
2. Obecnice ⋌15 13 0 2 89:17 39
3. Pičín ⋌15 11 2 2 85:17 35
4. Drahlín ⋌15 8 5 2 84:23 29
5. Bohutín ⋌14 8 3 3 68:22 27
6. Milín ⋌15 8 2 5 84:34 26
7. Jince ⋌16 7 0 9 83:55 21
8. Podlesí ⋌16 7 0 9 45:52 21
9. Tochovice ⋌14 5 2 7 45:29 17
10. Spartak B ⋌16 2 1 13 29:101 7
11. T. Dušníky ⋌17 1 0 16 7:169 3
12. Kovohutě ⋌16 1 0 15 6:210 3

OP žáků, sk. B

Kňovice – Hřiměždice 9:1 Vršecký 7, Spilka 2 - Havel.

D. Hbity – Petrovice 3:1 (2:1) Paďour 2, Patera - V. Podlipský.

Višňová – Dublovice nehlášeno

Kamýk – D. Dušníky 3:0 Marek Mašata 2, Šeděnka

Kos. Hora – St. Huť 1:1 Kymla - Michalec

Borotice – Zduchovice 9:0 Petrák 2, Halay 2, Vacek 2, Beneš, Mirschitzka, Lebeda

1. Borotice ⋌18 16 2 0 108:10 50
2. Kos. Hora ⋌18 13 2 3 59:20 41
3. Kňovice ⋌18 12 2 4 81:26 38
4. Petrovice ⋌16 11 0 5 42:28 33
5. Stará Huť ⋌17 9 2 6 45:31 29
6. Zduchovice ⋌18 9 1 8 53:45 28
7. Jesenice ⋌17 7 3 7 35:33 24
8. Dublovice ⋌16 7 0 9 33:79 21
9. Višňová ⋌17 4 5 8 24:51 17
10. Kamýk ⋌18 4 4 10 34:53 16
11. D. Hbity ⋌17 4 2 11 18:62 14
12. D. Dušníky ⋌17 3 1 13 26:61 10
13. Hřiměždice ⋌17 1 0 16 23:82 3