Příbram – Inferno Praha
1:3 (0:1)

Přestože tomu výsledek nenapovídá, více šancí si v zápase vytvořily Příbramačky. Jenomže je nedokázaly proměnit, zatímco pražské fotbalistky ano.

„Doufáme s kolegou, že máme po tomto zápase poslední obavy, co se týká herního projevu našich děvčat. Přesto, že jsme odehráli většinu hracího času před brankou soupeře, opět byl náš největší problém zakončení do branky. Zato soupeřky, když si odskočily před naší bránu, tak z toho byl téměř vždy gól. Řadu šancí chytila gólmanka Ščevíková, která se poslední dobou zúčastňuje spaciálních gólmanských tréninků a na jejím výkonu je to dost znát,“ hodnotila zápas trenérka Renata Šmídová.

„První mistrák hrajeme 10. dubna v Pavlíkově a doufáme, že to budou opět naše děvčata, kdo povede tabulku. Ale když ne, svět se nezboří. Přeci jen jsme nováčci ve 3. lize, ale moc bych to těm našim holkám i nám trenérům přála,“ uzavřela Šmídová.

Branka: Machutová.

Příbram: Ščevíková – Branžovská, Smíšková, Pilousková, Machutová, V. Císařová, I. Císařová, Karasová, Štěchová, Boukalová, Kočová, Štáhlová, Vokurková, Kopáčková, Černá, Dědinová.