Hořovice - Nový Knín 2:2 (2:1)

Na první gól se nečekalo ani sedm minut. Po několika chybách domácí obrany se ke střele z šestnáctky dostal Foltýn a jeho "šmudla", která se sotva dokutálela do branky, překvapila nejen brankáře Šilhavého - 0:1. Vzápětí mohli hosté přidat druhý gól, ze závaru na hranici malého vápna ale tentokrát nic nebylo. Poté se hrálo převážně ve středu pole. Hosté měli mírnou převahu, domácím se nedařilo vůbec nic. Zlom přišel až ve 36. minutě, kdy se po individuální akci prosadil Nesnídal, který křižnou střelou po zemi překonal Webera - 1:1. Hořovice po gólu viditelně ožily a po chvilce se dostaly do vedení. Po centru Koláře do malého vápna byl faulován Štěpnička a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Penaltu bezpečně proměnil Šmíd - 2:1.

Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. Oba celky předváděly poměrně dost tvrdou hru a rozhodčí často musel sáhnout do kapsy pro žlutou kartu. K vidění bylo jen minimum šancí. Zásadní moment přišel po hodině hry, kdy se hostům podařilo vyrovnat na 2:2. Centr Fialy poslal Puchmajer, který byl více než metr v ofsajdu, hlavou za záda bezmocného Šilhavého. Rozhodčí k velké nelibosti domácích gól uznali - 2:2.

Poté měli ševci viditelnou převahu, ale kromě několika závarů branku neohrozili. Závěrečná desetiminutovka přinesla šance na obou stranách. Průnik Vostrého domácí obrana zastavila jen s vypětím všech sil. Po následném rohu se do míče opřel na hranici šestnáctky Foltýn a jeho střela se odrazila od tyče. V 86. minutě mohli domácí strhnout vedení na svou stranu. Nesnídal postupoval sám na branku, dokázal obstřelit vybíhajícího gólmana, branku ale těsně minul. Rozhodnout poté mohli i hosté. Útočník Černý, který hrál ještě na podzim za Bzovou, také postupoval sám na branku, místo střely ale zvolil přihrávku na v ofsajdu stojícího Patetla.

Branky: 36. Nesnídal, 39. Šmíd z PK - 7. Foltýn, 58. Puchmajer. Rozhodčí: Beran - Brožek, Asník. ŽK: Kolář, Rak, Šilhavý, Bláha, Šmíd - Zídek, Ducho, Foltýn. Diváci: 150.

Hořovice: Šilhavý - Nesnídal, Rak, Král (82. Šimůnek), Novotný, Štěpnička, Kolář (55. Hlavsa), Slepička, Bláha, Šmíd, Pergl.

Nový Knín: Weber - Puchmajer, Zídek, Šustr, Fiala T., Černý, Fiala P., Vostrý, Ducho (89. Patetl), Foltýn, Plot (76. Achberger).