Informace STK
ze dne 16. 08. 2011

1/ Utkání OP dorostu 14.kola č.1 SK Jince 1921 – TJ Ligmet Milín se nehrálo – bylo odloženo.
Utkání OP dorostu 15.kola č.6 Litavan Bohutín - Sokol Jesenice a utkání č. 8 TJ Ligmet Milín – TJ Stará Huť se odkládají. Termíny uvedených utkání budou stanoveny na schůzi STK dne 23.8.2011.

2/ Hlášenky A3A - IV.třída A

SK Březnice 1918 o.s. B
1.kolo - Sokol Vrtule Láz B SO 27.08.2011 od 17:00 hod.
3.kolo - TJ Stará Huť B SO 10.09.2011 od 17:00 hod.
5.kolo - SK Jince 1921 B NE 25.09.2011 od 16:30 hod.
6.kolo - AC Jablonná NE 02.10.2011 od 16:00 hod
8.kolo - SK Litavan Bohutín B NE 16.10.2011 od 15:30 hod.
10.kolo - TJ Sedlice SO 29.10.2011 od 14:30 hod.
12.kolo - Sokol Rosovice B SO 12.11.2011 od 14:00 hod

3/ Hlášenky A3B - IV.třída B

Sokol Nová Ves p. Pleší B
1.kolo - Vltavan Borotice B SO 27.08.2011 od 17:00 hod.
3.kolo - Sokol Dolní Hbity B SO 10.09.2011 od 17:00 hod.
5.kolo - Sokol Kamýk B SO 24.09.2011 od 16:30 hod.
6.kolo - TJ Prostřední Lhota B NE 02.10.2011 od 16:00 hod
8.kolo - SK Obory NE 16.10.2011 od 15:30 hod.
10.kolo - TJ Vysoký Chlumec NE 30.10.2011 od 14:30 hod.
12.kolo - Vltavan Hříměždice B SO 12.11.2011 od 14:00 hod

4/ Hlášenky E1A - OP starších žáků sk.A

SK Březnice 1918 o.s. B
1.kolo - Sokol Podlesí NE 28.08.2011 od 14:45 hod.
3.kolo - Kovohutě Příbram NE 11.09.2011 od 14:45 hod.
5.kolo - TJ Ligmet Milín SO 24.09.2011 od 14:15 hod.
6.kolo - TJ Tochovice SO 01.10.2011 od 13:45 hod
8.kolo - Sokol Trhové Dušníky SO 15.10.2011 od 13:15 hod.

5 / Hlášenky F1A - OP mladších žáků 7 + 1

SK SIKO Čimelice:
2.kolo - MFK Dobříš SO 03.09.2011 od 10:00 hod.
4.kolo - Sokol Hluboš SO 17.09.2011 od 10:00 hod
7.kolo - SK Jince 1921 NE 09.10.2011 od 12:30 hod.
9.kolo - Spartak Rožmitál NE 23.10.2011 od 09:30 hod.
11.kolo - 1.FK Příbram SO 05.11.2011 od 10:00 hod.

Sokol Hluboš:
3.kolo - Sokol Malá Hraštice NE 11.09.2011 od 15:00 hod.
5.kolo - SK Jince 1921 NE 25.09.2011 od 14:30 hod
7.kolo - Spartak Rožmitál NE 09.10.2011 od 14:00 hod.
9.kolo - 1.FK Příbram NE 23.10.2011 od 13:30 hod.
11.kolo - MFK Dobříš NE 06.11.2011 od 12:00 hod.

SK Litavan Bohutín
1.kolo - Sokol Hluboš NE 28.08.2011 od 15:00 hod.
3.kolo - SK SIKO Čimelice NE 11.09.2011 od 15:00 hod.
5.kolo - SK Pečice NE 25.09.2011 od 14:00 hod.
7.kolo - SK Klučenice NE 09.10.2011 od 14:00 hod
9.kolo - Sokol Podlesí NE 23.10.2011 od 12:00 hod.
11.kolo - Sokol Nečín NE 06.11.2011 od 12:00 hod.

6/ Hlášenky G1A - OP starší přípravka 5 + 1

SK Litavan Bohutín:
Všechna domácí utkání v sobotu od 10:00 hodin

SK Nový Knín:
Všechna domácí utkání v sobotu od 10:00 hodin

Kovohutě Příbram:
Všechna domácí utkání v neděli od 10:30 hodin

SK SPARTAK Příbram B:
Všechna domácí utkání v sobotu od 14:00 hodin

7/ Hlášenky H1A - OP mladší přípravka 4 + 1

SK Litavan Bohutín:
Všechna domácí utkání v sobotu od 10:00 hodin

Kovohutě Příbram:
Všechna domácí utkání v neděli od 09:30 hodin

SK SPARTAK Příbram :
Všechna domácí utkání v neděli od 14:00 hodin

8/ Upozornění na závazné termíny!!!

Soupisky nutno odevzdat do 18.8.2011 – viz.RMS čl.4
Hlášenky měly být zaslány do 15.8.2011 – viz zápis STK 1/11-12
Startovné a poplatky uhradit do 31.8.2011 viz.RMS IV.HOSPODÁŔSKÉ NÁLEŽITOSTI

Nesplněním uvedených termínů se kluby vystavují sankcím popřípadě disciplinárnímu řízení.

Schůze STK se koná v úterý 23.8.2011 od 14:30 v salonku restaurace V tržnici.

Ve středu 24.8.2011 od 17:00 v salonku restaurace V tržnici v Příbrami se koná aktiv k okresním soutěžím fotbalu malých forem – mladší žáci, starší a mladší přípravky. Žádáme aby kluby, které mají v těchto soutěžích družstva vyslaly na aktiv svého zástupce, nejlépe trenéra nebo vedoucího. Bude projednán systém soutěží, pravidla a podmínky pro utkání.

Zapsal: Kuba Josef
předseda STK