Béčko Příbrami vyhrálo těsně v Klatovech

Klatovy - Rezerva ligové Příbrami jela v sobotu k dalšímu diviznímu zápasu do Klatov. Tedy k soupeři, kterému v podzimním duelu nasázela jedenáct gólů. I tentokrát jej porazila, ale jen nejtěsnějším rozdílem.

26.4.2009

Matěj Štochl střílí jediný gól divizního duelu Klatovy - 1.FK Příbram B (0:1).Foto: Deník/David Kojan

Klatovy - Příbram B 0:1 (0:1)

Hosté byli jasným favoritem zápasu, přestože byli před sobotním zápasem v tabulce sousedem Klatov. A vstoupili do utkání aktivně. Už v úvodu se blýskl pěkným zákrokem domácí brankář Herman před dobíhajícím Štochlem. Do šance se v úvodu dostali i domácí, před bránu hostů se dostával pěkně Daniel Matějka, příbramský brankář Rondzik jej však ke střele nepustil.

Jediná branka zápasu padla do klatovské sítě v osmnácté minutě. Herman byl bezmocný proti dvěma útočícím hráčům a ani dobíhající Kotáb už nestačil Štochlovi zabránit v pohodlném skórování do prázdné brány.

Ve druhém poločase byli hráči Klatov aktivní, snaha o vyrovnání však ke kýženému gólu nevedla. Několika dobrými zákroky, které se dočkaly i potlesku diváků, podržel domácí tým opět brankář Herman. Klatovy tak s favoritem prohrály minimálním rozdílem jediné branky.

Branka: 18. M. Štochl. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 2:1. Diváci: 120.

Příbram B: Rondzik - Kuchyňka (46. Vůch), Penc, Rampa, Nordine - D. Novák, Rom (90. Pazderník), Mojdl, Šlapák (83. Hejdušek) - Costa, M. Štochl.

Autor: David Kojan

26.4.2009

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Netradičně přímo při závodě volili účastníci Trailmaniacs.
3

OBRAZEM: Volby na běžeckém závodě na Příbramsku

Příbram o svém vítězství nad Ústím rozhodla čtyřmi góly během patnácti minut

Příbram – Fotbalisté 1. FK Příbram přivítali ve dvanáctém kole FNL na domácím hřišti Ústí nad Labem, v jehož dresu se do známého prostředí vrátili bývalí hráči příbramského týmu Štěpán Kacafírek a Pavel Pilík. Příbramští fotbalisté utkání nakonec zvládli, když především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase a čtyřem brankám během patnácti minut zvítězili 4:0.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Bernard Plavec: Sport pro mě býval sprosté slovo

Dobříš – Sport mu dlouhou dobu nic neříkal, ale pak objevil kouzlo Muay Thai, kterému je nyní schopen obětovat naprosto cokoliv. Nejen o tom mluvil v rozhovoru Bernard Plavec.