Fanoušci jednotlivých týmů okresního přeboru hlasují pro své favority a v první fázi „turnaje“ se je tím snaží dostat mezi nejlepší čtveřici ve skupině.
Po odehrání čtrnácti kol totiž právě čtyři nejlepší týmy každé skupiny postoupí do play off, kde už se bude vyřazovat.
Ve čtvrtfinále proti sobě nastoupí vítěz skupiny proti čtvrtému z druhé skupiny a druzí ze skupin se utkají se třetími ze druhé skupiny.


Skupina A

11. kolo: D. Dušníky – Kr. Hora 7:15, Sedlčany – Jesenice 13:7, N. Knín – Dublovice 6:10.

1. Kr. Hora 10 9 0 1 259:131 27
2. Sedlčany 9 9 0 0 211:117 27
3. Višňová 9 5 1 3 70:68 16
4. D. Dušníky 9 3 1 5 85:129 10
5. N. Knín 9 3 0 6 109:148 9
6. Dublovice 10 2 1 7 81:149 7
7. Jesenice 10 0 1 9 61:134 1
Příští kolo: D. Dušníky – Sedlčany, Jesenice – N. Knín, Kr. Hora – Višňová..

Skupina B

11. kolo: Rosovice – Dobříš 10:4, Tochovice – Milín 18:15, Březnice – Sp. Příbram 25:31.

1. Sp. Příbram 10 9 0 1 399:271 27
2. Milín 10 6 0 4 262:259 18
3. Borotice 9 5 1 3 262:209 16
4. Tochovice 9 5 1 3 241:261 16
5. Březnice 9 3 0 6 196:212 9
6. Dobříš 10 2 0 8 145:207 6
7. Rosovice 9 2 0 7 99:187 6
Příští kolo: Rosovice – Tochovice, Milín – Březnice, Dobříš – Borotice.

Hlasy svým favoritům můžete posílat od pondělního až do nedělního poledne.

Tým, který vyhraje celou Klik ligu, získá od Příbramského deníku míč Adidas Europass.

Klik pohár

Už ve středu bude odstartován také Klik pohár, do nějž budou zařazeny všechny fotbalové týmy Příbramska - od divize až po IV. třídu. Třiapadesát mužstev bude v pondělí večer rozděleno do osmi skupin (pět skupin po sedmi týmech, tři skupiny po šesti týmech). Hlasovat budete moct od středy 8.00 hodin do pátku 14.00 hodin. Dva nejlepší týmy z každé skupiny, tedy dva týmy, které budou mít v pátek ve 14 hodin v dané skupině nejvíce hlasů, postoupí do osmifinále, kde už se bude hrát klasickým vyřazovacím způsobem.

1. kolo, skupiny (11.-13.2.)
2. kolo, osmifinále (18.-20.2.): J) 1A - 2B, K) 1B - 2C, L) 1C - 2D, M) 1D - 2E, N) 1E - 2F, O) 1F - 2G, P) 1G - 2H, Q) 1H - 2A.
3. kolo, čtvrtfinále (25.-27.2.): I. vítěz J - vítěz L, II. K - M, III. N - P, IV. O - Q
4. kolo, semifinále (4.-6.3.): vítěz I. - vítěz IV., vítěz II. - vítěz III.
5. kolo, finále (11.-13.3.)