Zápy – Nový Knín
2:1 (0:1)

Ve hře nahoru dolu v první půli se dostávali ze hry k šancím více hosté. Jenže Javorek se zblízka neprosadil a po kiksu domácího beka se neodvážil ke střele ani Fiala. Ale ve 27. minutě Javorek narazil Hranickému, a ten přesnou střelou k tyči poslal ševce do vedení. I nadále bylo při hře Nového Knína na co koukat, Zápy odpovídaly nepřesnými standardkami Veselého a zahrozily jen při sólu Semeckého přes celé hřiště, po němž míč směřující mezi tyče odvrátil na čáře Vostrý.

Po obrátce domácí našlápli a zadní řady hostů měly najednou plné nohy práce. Konečnou instancí však byl We– ber, a ten míč do sítě pustit nechtěl. Ofenziva ševců se oproti prvnímu poločasu vytratila a jedinou vyjímkou byla bomba Hranického, kterou však domácí brankář nadvakrát ustál.
Nadále se však hrálo spíše u pokutového čtverce Nového Knína a v 63. minutě se Zápy dočkaly zaslouženého vyrovnání. Po křídelní akci srovnal zblízka na 1:1 Semecký. Do dalších akcí domácích a jejich zakončení se promítla rostoucí nervozita, několikrát bravurně zasáhl Weber. A když už kapituloval, zastoupil ho vracející se Šustr.

Když už se zdálo, že si ševci odvezou cenný bod, fauloval ve vlastní šestnáctce Zídek. K exekuci penalty se postavil Veselý a přehoupl skóre na 2:1. Body tak zůstaly podle očekávání v Zápech, ale hráči Nového Knína si zejména za výkon v prvním poločase alespoň bod zasloužili.

Nový Knín: Weber – Forejt (46. Zídek), Šustr, Puchmajer, Vostrý – Mochán (61. Ducho), Foltýn, Hranický, Fiala – Javorek, Píša