N. Knín – Nelahozeves
0:2 (0:1)

Úvodní minuty zápasu se hrály mezi vápny a k zakončení se ani jeden z aktérů nedostával. Rušno bylo až po půlhodině. Ze závaru před brankou hostů se však míč do sítě nedostal. Z protiútoku vznikla obdobná mlýnice i u brány ševců. Vrábel pálil do tyče, Haspekl odražený míč zachytil, ale až za brankovou čárou a gól byl po chvíli nejistoty mezi hráči i sudími uznán. Knínští odpověděli pohotovým volejem Mochána. Brankář hostů však míč vytěsnil.

Po obrátce přišel tlak Novoknínských, ale jen střela Vostrého těsně mimo byla z kategorie nadějných. Domácí střeleckou impotenci nezlomil ani příchod ne zcela zdravého Hranického. Výsledek utkání rozhodla 79. minuta. Na odražený míč si před vápnem naběhl Novák a jeho bomba pod břevno znamenala vedení Nelahozevsi 0:2.

Domácí vrhli vše do útoku. Lob Foltýna však vysoký gólman hostů stačil u zadní tyče vyškrábnout a po kopu z rohu pálil Šustr před odkrytou bránou nad. Potvrdila se tak poučka, že bez vstřelení branky se úspěch v bodovém zisku příliš očekávat nedá.

N. Knín: Haspekl – Šustr, Zídek, Puchmajer, Lomoz – Mochán, Foltýn, Plot, Vostrý – Fiala, Šťástka (60. Hranický).