ČLU Beroun – N. Knín
3:3 (2:1)

Novoknínští zcela zaspali vstup do utkání a po prvních dvou akcích soupeře prohrávali o dva góly. Ve třetí minutě poslal Grajcar načechraný míč za obranu a Mich. Novák vyškolil jak dva novoknínské obránce, tak i brankáře – 1:0. O čtyři minuty později se situace opakovala. Jen s tím rozdílem, že tentokrát zakončil pohlednou akci křižnou střelou L. Novák – 2:0. Navíc v 10. minutě mohl Beroun vést 3:0. Penaltový faul na Grajcara však rozhodčí vytlačil mimo vápno a navíc nařídil nepřímý kop.

Z úvodního šoku se Nový Knín otřepal až po dvaceti minutách, kdy dokázal vyrovnat hru a dostal se i do zakončení. Dvě střely novoknínského kapitána ale berounský brankář pokryl. Ve 30. minutě se Nový Knín dočkal snížení, když se z trestného kopu parádně trefil do šibenice Plot – 2:1. Nový Knín poté výrazně ožil a v závěru prvního poločasu nebyl daleko od vyrovnání. Defenziva Unionu však dvě šance ševců přestála.

Po změně stran se již tak tvrdá hra ještě přiostřila a rozhodčí v několika případech musel sáhnout pro žluté karty. Hned v úvodu druhého poločasu mohl Nový Knín vyrovnat. Vostrého ale vychytal ve vyložené šanci Hosnédl a při následném rohu zachraňoval situaci na brankové čáře Lukáš Novák. Poté se hrálo nahoru, dolů se šancemi na obou stranách. Nejprve v 57. minutě vyrovnal na 2:2 po chybě berounské obrany osamocený Zeman a v následných minutách mohli jít hosté i do vedení. Beroun ale zachránila tyč a poté i břevno. Do šancí se ovšem dostávali i Berounští. V 67. minutě předvedl parádní sólo přes půl hřiště Grajcar, ale na Webera nevyzrál. Grajcarovu dorážku pak vyhlavičkoval obránce z brankové čáry.

Poté mohl vrátit Berounu vedení Michal Novák, Webera ale neprostřelil. A tak přišel trest. V 83. minutě předvedl Foltýn parádní střelu z 22 metrů a Nový Knín se dostal do vedení – 2:3.

Zápas ale nakonec vítěze nepoznal. Dvě minuty před koncem zápasu dotlačil po rohu míč ze skrumáže za brankovou čáru důrazný Urban – 3:3.

Branky: 3. Mich. Novák, 6. L. Novák, 88. Urban – 30. Plot, 57. Zeman, 85. Foltýn. ŽK: 1:2. Diváků: 20.

Nový Knín: Weber – Šustr, Zídek, Puchmajer, T. Fiala – Plot, Foltýn, Achberger, Vostrý – Zeman, Tuháček. Střídali: Patetl, P. Fiala, Lomoz.