Měchenice - Nový Knín 0:3 (0:3)

Ve 14. minutě tvrdě vypálil Černý, který tak dal o sobě vědět tím nejlepším způsobem. Jeho střelu ještě nadzvedlo stehno Saidla a Nový Knín vedl 1:0. Za tři minuty po novoknínské radosti přišla radost další. Přímý kop rozehrál Achberger, na jeho střílený centr naskočil Šustr a stav se měnil podruhé.

V dalších minutách, i díky dvoubrankovému náskoku, se hra poněkud vyrovnala, o ohrožení novoknínské branky toužil domácí kanonýr Dlesk, ale vpředu byl příliš osamocen. Ten se pokoušel i o simulování faulů, ale rozhodčí moc na to neslyšel. Nakonec se v samotném závěru poločasu skóre měnilo znovu a opět zásluhou Nového Knína. Vostrý nezištně předložil míč černému, který před odchodem do šaten upravil na 0:3.

Obrátka přinesla další sérii gólových šancí hráčů Nového Knína. Hlavička Puchmajera šla vedle a Fialův pokus o lob také nevyšel. Hra se změnila v exhibici Nového Knína, ale ševci své kombinace příliš přeháněli a gól do nepřinášelo. Po třech čtvrtinách zápasu nasazení Nového Knína ochablo. Odevzdaní domácí toho mimo jedné zkrumáže, kdy Weber čisté konto ubránil, také moc nepředvedli. Utkání vyšumělo do průměru.

Měchenice po prohře 0:3 tak poslední místo neopustily a Nový Knín si naopak v tabulce polepšil.

Nový Knín: Weber – Šustr, Zídek, Puchmajer, T. Fiala – P. Fiala (75. Patetl), Achberger (85. Vlasák), Foltýn, Plot, Vostrý – Černý.