Nový Knín - Loděnice
6:2 (2:1)

Hosté začaliutkání hodně pasivně a ve 4. minutě měli štěstí, když střela domácího kapitána Vostrého proklouzla Miškovi pod rukama,ale mířila jen do tyče.

V 15. minutě užse domácí celek ujal vedení. Po nevydařeném ofsajd-systému proměnil bezpečně svůj nájezd Patetl - 1:0.

Ve 20. minutě unikl po levé straně Vostrý, centrem našel v pokutovém území nabíhajícího Ducha, ten ale hlavou branku minul. Ve 29. minutě poprvé zahrozili hosté, když na kolmici Dostála naběhl Mráz, ale jeho střela z hranicešestnáctky díky ataku obránce neměla patřičný důraz.

O dvě minuty později pomohla zelenobílým standardní situace. To rohový kop Graua našel na bližší tyči Majera a jeho hlavička zapadla přesně u vzdálenější tyče - 1:1.

Od tohoto okamžiku byli hosté aktivnější a byli několikrát blízko další brance. Ve 34. minutě zatočil Herejttrestný kopz 22 metrů okolo zdi přesně k tyči, Weber však výborným zákrokem vytlačil míč na roh. Ve 37. minutě obešel několik protihráčů Mráz, ale jeho střela branku minula. Stejně skončila o několik minut později střela Graua z PVK.

Ažudeřilo ve 42. minutě na druhé straně hřiště. To využil opět Patetl nedorozumění loděnických obránců i brankáře ke vstřelení dalšího jednoduchého gólu 2:1.

Ještěpřed přestávkouvysunul Kovač dlouhým pasem Pospíšila. Toho v momentě střely stačil zablokovat domácí obránce.

Druhýpoločas začali znovu aktivněji domácí hráči a v 52. minutě musel Miška likvidovat sólový únik Ducha.

Nový Knín se dočkal pojistky v 62. minutě, kdy domácí hráči vystihli rozehrávku Graua a přízemní střela Vostrého skončila u vzdálenější tyče 3:1.

Hosté se znovu vrátili do zápasu v 66. minutě po nejhezčí akci zápasu. Grau potáhl míč středem hřiště, našel na pravé straně rozběhnutého Mráze,který předložil ideální míč F. Pospíšilovi, a ten s přehledem překonal domácího brankáře - 3:2.

Snahu o vyrovnání loděnických hráčů ukončila 77. minuta. To si na odražený míč naběhl Foltýn a výstavní dělovkou poslal míč angličanem za Miškova záda - 4:2.

V 81. minutě ušetřil rozhodčí Zelenda brankáře Mišku od červené karty, když zastavil před pokutovým územím domácího útočníka jen faulem. Následující střelu z přímého kopu, která mířila do levé šibenice,Miška dokázal vyrazit.

Zoufalá snaha už pro hosty branku nepřinesla, naopak domácí v závěrečnýchpěti minutách dvěma snadnými brankami do otevřené obrany Zemanem a Vostrým dali výsledku podobu debaklu 6:2.

Branky: 15. a 42. Patetl, 62. a 88. Vostrý, 77. Foltýn, 85. Zeman - 66. F. Pospíšil. ŽK 2:3. Rozhodčí: Zelenda - Svoboda, Chaloupka.

N. Knín: Weber - Šustr, Puchmajer, Kočí (85. Vlasák), Lomoz - Plot, Foltýn, Fiala (62. Zeman), Vostrý - Patetl (69. Tůma), Ducho.
Loděnice: Miška - Frydrych, Kovač, Majer, Vyskočil (46. Paleček) - Novák (69. Bojko), Grau, Dostál, Mráz - F. Pospíšil, Herejt.