N. Knín - Tuchlovice 6:1 (2:0)

Zápas začal ve svižném tempu, ale o poznání častěji byli u míče domácí. V 16. minutě se vřítil do vápna Ostrý. Jeho střelu Zelenka reflexně vyrazil a stejně i tak dorážku Plota. Na další pokus Černého však už nárok neměl a ševci vedli 1:0. Potlesk sklidil i padáček Ducha, který šel nad jen o několik centimetrů. Ve 26. minutě zahrával přímý kop ze 30 metrů Puchmajer. Po jeho bombě pod břevno se stačil tuchlovický gólman jen ohlédnout a skóre se posunulo na 2:0. Zbytek poločasu se dohrával mezi čtverci a všichni čekali co přinese druhý poločas.

Do toho lépe naskočili hosté. V 50. minutě byl po kopu z rohu nejvýše Stuchlý, který hlavou snížil na 2:1. Zakrátko hasil Weber další šanci, domácí tedy nic jistého neměli. V 56. minutě trefil hostující bek při odkopu obličej svého brankáře. Toho využil Ostrý a nekompromisně upravil na 3:1. V následujících minutách opustili dva tuchlovičtí hráči po červené kartě hrací plochu. Pod dojmem jistého vedení a početní převahy však Nový Knín vypustil a dlouhé minuty se nebylo nač koukat. Závěr však vše napravil a z utkání se stala velikonoční nadílka. V 82. minutě z bočního centru Černého zařídil Petr Fiala, že se na tabuli ukázala čtyřka. Za minutu se po kopu z rohu prosadil Šustr a skóre se opět pohnulo. V85. minutě střílel ze závaru opět Fiala, který tak upravil na konečný stav 6:1. Ševci tak oplatili svému soupeři podzimní debakl ve stejné míře a začátek jara se jim zkrátka povedl.

Nový Knín: Weber – Šustr, Puchmajer, Zídek, T. Fiala – P. Fiala, Plot (60. Achberger), Foltýn (78. Lomoz), Ostrý – Ducho (30. Patetl), Černý.