Komárov - Podlesí 0:4 (0:2)

Od začátku zápasu měli hosté více ze hry, ale opět neproměňovali ani vyložené šance. Po čtvrthodině mohlo Podlesí vést už o dva góly, ale Vostárek ani Petráň svoje šance nevyužili.

Naopak mohli udeřit domácí z ojedinělého protiútoku, ale Černohorský vytáhl jeden ze svých zázračných zákroků.

V jedenadvacáté minutě hosté zamířili přesně, trefil se Vostárek. Ten poté zahodil další dvě tutovky. Minutu před koncem poločasu však přidal hlavou druhou branku, takže do kabin se šlo za stavu 0:2.

Po přestávce začali hosté kupit chybu za chybou, nervózní atmosféra na trávníku přinesla několik žlutých karet, ale na stavu utkání se nic nezměnilo. Deset minut před koncem zápasu poslal Partika krásný centr po zemi před bránu a Solnička uklidnil Podlesí třetím gólem.

V závěru zápasu ještě uzavřel skóre střídající Černý.

Branky: Vostárek 2, Solnička, L. Černý.

Podlesí: Černohorský - Jaroš, Mlnařík, Hodermarský (47. Janát), Straka - Partika, Zákoucký, Míka, Vostárek (63. L. Černý) - Solnička, Petráň (86. Bartoš).

V dalším kole se v sobotu v Podlesí hraje derby. Přijede Rožmitál pod Třemšínem.