Komárov - Tochovice
3:1 (2:0)

Domácí tým po prohře v Březnici ještě v týdnu posiloval svůj kádr a do zápasu se vrhnul sebevědoměji.

To narostlo hned v 6. minutě, když seKolář dokázal uvolnit přes dva hráče hostující obrany a střelou k tyči nedal Šimůnkovi šanci.

Kontrovat se snažil Pavel Ivaník, ale jeho povedenou střelu brankář vyrazil na roh. Tochovice se v těchto chvílích zápasu dokázaly tlačit dopředu, ovšem zakončení jejich akcí už nebezpečné nebylo.

V 17. minutě naopak musel Šimůnek zachraňovat i s pomocí tyče, o čtyři minuty později pálil nebezpečně střelec prvního gólu Kolářa ve 27. minutě hasil na poslední chvíli šanci domácích Havrlík.

Po půlhodině hry už ale nikdo nedokázal zastavit Hausnera, který po přihrávce Kolářevstřelil druhý gól zápasu - 2:0.

Komárovští mohli hned o minutu později hosty dorazit, ale Martinkovič ve 100% šanci netrefil odkrytou branku.

Záblesky na zvrat v utkání přišly ze strany Tochovicaž na konci poločasu. Nejdříve Jíří Ivaník propásl ideální moment k zakončení svého úniku a následně faul v pokutovém území na Blážu vytáhla jinak dobrá rozhodčí Joglová na hranici vápna.

Druhý poločas začal v naději tochovického zvratu. Z územní převahy hostů všakpodnikali domácí nebezpečné protiútoky a hned v 51. minutě si vytvořili gólovou šanci, střelec domácích ji tentokrát ale nevyužil.

V rozmezí 57. a 58. minuty se počítaly šance před domácí brankou. Nejprve tresný kop napálil jen do zdi Černý a pak pronikajícího Jiřího Ivanka na poslední chvíli fauloval domácí stoper jen za cenu žluté karty.

Již tak malé šance Tochovic na zisknějakých bodůpohřbil v 62. minutě Zákoucký, který nezpracoval míč a nabídl hoMartinkovičovi jak na podnose – 3:0.

To hostující snahu zlomilo a v úmorném vedru již v sobě potřebné síly nacházeli jen hodně těžko.

Naopak domácím se vrátila chuť do hrya vršili šance. Přesně posouzenou ofsajdovou situaci hlavní rozhodčí (asistent mával ofsajd) domácí gólově nezakončili a krásnou střelu Ernesta vytáhl Šimůnek bravurně na roh.

Tochovice nakonec přeci jen dokázaly aspoň korigovat, když pět minut před koncem prošel po straně Šmucler a předložil Jiřímu Ivaníkovi. Ten měl čas zpracovat a do prázdné branky dopsat účet zápasu na 3:1.

Branky: 6. Kolář, 35. Hausner, 62.Martinkovič - 84. J. Ivaník. Rozhodčí: Joglová.

Tochovice: Šimůnek -Vítek (8. Žáček), Bláža, Havrlík, Zákoucký -Šmucler, P. Ivaník (38. Mezera), Valta, Kutil (80. Bíba) -J. Ivaník, Černý.