Sobotní odpoledne nabídlo v Rožďalovicích souboj dvou mužstev z úplného konce tabulky Krajského přeboru mužů. Po zápase byli nakonec více spokojení domácí, kteří poslali Dobříš na poslední příčku.

Rožďalovice – MFK Dobříš
3:1 (2:0)
Od začátku bylo vidět, jak obě strany touží po vítězství a živo bylo před oběma brankami.
Hosté měli blízko k brance po rohu, kdy se ve vápně k míči tlačil T. Budínský, ale stejně jako na druhé straně Blažek se neprosadil. Trestný kop Suchana domácí brankář vytlačil na roh.
V dalších minutách získaly Rožďalovice územní převahu. Přesto mohli jít do vedení hosté, ale střela po úniku Suchana se mezi tyče nevešla.
Naopak udeřilo na druhé straně. Ve 30. minutě vystihl chybnou rozehrávku Hojsák a dostal domácí do vedení – 1:0.
Hosté se snažili o rychlé vyrovnání, ale rožďalovický gólman se při střelách Karase a Suchana vyznamenal.
Když už se viděli všichni v kabinách, dostal se k míči Blažek a zvýšil na 2:0.
Druhý poločas zahájili zvýšenou aktivitou hosté. Vypracovali si další šance, ale opět si vylámali zuby na rožďalovickém brankaři.
Už se zdálo, že si domácí výsledek pohlídají, když rozehráli Dobříšští trestný kop a Karas v 82. minutě snížil na 2:1.
V závěrečných minutách hráli hosté při snaze o vyrovnání vabank, ale v 88. minutě nezachytili únik Hurta, který po rychlém brejku pečetil výsledek.
Branky: 30. Hojsák, 45. Blažek, 88. Hurta – 82. Karas. Rozhodčí: Brejník. Diváků: 140.
Dobříš: Weber – Šebek (77. Modlík), T. Budínský, Jiří Zbíral, V. Peták – Šimonovský (88. Řechka), Pinc, J. Peták, Liška – Karas, Suchan.
V sobotu hrají fotbalisté Dobříše poslední domácí zápas podzimní části krajského přeboru. Na svém stadionu v Lipkách přivítají od 14 hodin Nové Strašecí.

Ve 13. kole fotbalového krajského přeboru mužů skončilo čekání hráčů Tatranu Sedlčany na vítězství. Radovali se po osmi kolech.
Zápy – Sedlčany
2:3 (2:1)
Lépe začali domácí. Ve třetí minutě chyboval před vlastní šestnáctkou Pudil, první střela domácího útočníka skončila na tyči, ale dorážka již směřovala do prázdné brány. V 11. minutě mohlo být ještě hůř, ale úplně volný hráč hlavou poslal míč po rohu vedle branky. Stejně se vedlo i jeho spoluhráči v 17. minutě po rychle rozehraném trestném kopu.
Hosté si vytvořili první šanci ve 21. minutě a hned skórovali. M. Chlasták našel centrem svého bratra, který poslal hlavou míč k tyči – 1:1.
Sedlčany vyrovnaly nejen skóre, ale i hru a již nepouštěli soupeře do šancí. O to víc je šokovala situace ve 38. minutě, kdy běžný kontakt posoudil rozhodčí jako penaltu a domácí šli znovu do vedení.
Ve druhé půli se domácí hráči uchýlili k tvrdé hře a diskuzím s rozhodčím, což nahrálo Sedlčanům.
Krátce po změně stran se výborně zorientoval ve vápně Havel a z otočky vyrovnal na 2:2. Pak byl v 70. minutě za další likvidační faul vyloučen jeden z hráčů domácích.
Nekoncentrované hráče Záp naprosto spravedlivě připravil i o bod opět hlavou P. Chlasták, kterého z přímého kopu našel znovu Martin Chlasták.
Sedlčany: Bosák – Pudil – Hrdlička, P. Čejda, Valenta – Kvěch, M. Chlasták, Šimek, Kendel – Havel (82. Pešek), P. Chlasták.
Fotbalisté Sedlčan v neděli hostí Litol, podzimní část pak ukončí o týden později na hřišti v Rožďalovicích.

K dalšímu utkání Krajského přeboru přijel na Spartak jeden z největších aspirantů na postup.
Spartak – Kunice
0:2 (0:1)
Solnaře v brance kamnářů rozehřál už po čtyřech minutách přímý kop Tošnara. Ve 12. minutě ztratil na půlce hřiště míč Svoboda a Tošnar elegantně přes obránce vysunul na pravé straně Sochera. Ten si pohrál s Roušarem a po zemi překonal domácího gólmana. Spartakovci se osmělili až po půlhodince. První přímou akci načali Gregor s Dostálkem, když posunuli Svobodu. Domácí útočník svůj únik ze strany zakončil střelou k bližší tyči. Přída však vyrazil na roh. Těsně před přestávkou přežil Spartak klinickou smrt. Tesařík přichystal Koubkovi kolmicí loženku, ale Solnař jeho sólo reflexně zlikvidoval. Následně našel Zděradička před brankou zcela volného Sochera, ale jeho pokus se mezi tyče nevešel.
Jak skončil poločas, tak začal druhý. Dvěstěprocentní příležitost zazdil Koubek a nechal domácí ve hře. To ještě Kunice hrály v deseti, protože se v kabině zapomněl Paták. Jenže vše si nejlepší střelec přeboru vynahradil v 56. minutě. Po autovém vhazování Sochera a přiklepnutí Zdě〜radičky se podruhé nemýlil a pripsal si osmnáctý zásah. Škoda, v té době zatlačili kamnáři svého soupeře na vlastní polovinu a hrozili vyrov〜náním. To mohlo přijít po akci Gregora, který si poradil se třemi obránci, ale tváří v tvář Přídovi už neměl sílu míč umístit za jeho záda. Další možnost promarnil Dostá〜lek. V závěru ještě přestře〜lil Koubek v další šanci po přihrávce střídajícího Hejhala.
Spartak: Solnař – Skotnica, Roušar, Steinbauer (62. Havelka), Havrlík – Dostálek (77. Haas), Houdek, Smejkal, Dražan – Svoboda (77. Čupalka), Gregor. V dalším kole jede Spartak do Benešova, kde se pokusí o zázrak.

Ve třináctém kole I. A třídy jeli fotbalisté Milína do Zdic pro tři body a po jednoznačném průběhu utkání je získali.
Zdice – Milín
0:2 (0:1)
Úvodní tlak hostů vyústil v desáté minutě prvním gólem, který po spolupráci se Soukupem vstřelil Bejček.
Domácí se snažili okamžitě odpovědět, ale trestný kop Sluky šel nad branku a s dalšími třemi pokusy Zdic si hostující gólman poradil.
A když se neujaly na druhé straně ani rána Zákouckého a dva trestné kopy Soukupa, skončila půle nejtěsnějším vedením Milína.
Ve druhém poločase zatlačili hosté své hostitele před jeho branku. Soukup nejprve další trestňák zatočil mimo, střelu Bejčka pak chytil Kasaj. V 63. minutě už ale nedokázal zastavit sólo Bejčka, který vstřelil druhý gól.
V závěru zápasu pak udržel Holan čisté konto při střelách Sluky a Svobody. Gól už nepustil ani jeho protějšek, jemuž však hodně pomohla nepřesnost při zakončení Paciny.
V 88. minutě se nedechl k sólu Pacina, předložil míč do vyložené šance Bejčkovi, ten však hattrick nedovršil a také poslal míč těsně vedle.
Milín: Holan – Sváda, Doubek, Krejčí, Slivka – Soukup (77. Škopek), Jeník, Vitásek, Zákoucký (63. Pacina) – O. Bejček, Šváb (85. Lundák).
V příštím kole hostí Milín na svém hřišti Měchenice.

Nový Knín hostil Neratovice. Hosté pamatují daleko lepší fotbalová léta, ale předzápasové prognózy hovořily o duelu bez favorita.
N. Knín – Neratovice
0:3 (0:1)
Utkání začalo hrou mezi vápny, kdy se k míči dostávali více hosté. V neurovnaném boji se však ke gólové šanci jako první probojovali ševci. Vršecký ale brankářem nadzvednutý míč nezasáhl.
Rušněji bylo až v samém závěru první půle. Nejprve střelu Zemana hostující gólman zkrotil a pak přišli ke slovu hosté. Doubek zakončil svůj průnik střelou do břevna. Ve 43. minutě neměl na malém vápně osamocený Drahorád se svou hlavičkou žádné problémy, a tak se do šaten šlo za vedení Neratovic 0:1.
Kdo očekával po přestávce nápor ševců, byl zklamán. A když si cestu do sítě nenašel ani trestňák Havelky, neurovnaná hra pokračovala dál.
Rozhodnutí zápasu přišlo krátce po vyloučení T. Fialy. V 65. minutě si u knínské brány počíhal na centr Mráz a hosté vedli 0:2. O dvě minuty později pak využil rozhození domácí obrany k sólu Doubek a Solnař neměl šanci.
Zbytek zápasu již nebylo o co hrát. A když si rozhodčí nevšimli, že ve skrumáži vyškrábl brankář hostů míč již za brankovou čárou, stav 0:3 zůstal i po závěrečném hvizdu.
N. Knín: Solnař – T. Fiala, Zídek (73. Šťástka), Puchmajer, Šustr – P. Fiala, Plot (59. Mochán), Foltýn, Lomoz (46. Havelka)–Zeman,Vršecký.