Dorost – Krajský přebor

23. kolo: Slaný – Beroun 6:0, 6:1, Votice – Kosmonosy 2:2, 1:0, Týnec n. S. – Brandýs n. L. 0:2, 0:1, Poděbrady – Novo Kladno 1:0, 0:4, FK Kolín B- – FK Kolín 4:3, 0:1, Dobříš – St. Boleslav 2:1, 1:2, Hořovice – Nymburk 1:0, 5:1, Sedlčany – Vlašim 0:6, 2:1.

Starší

 1. Vlašim⋌ 23 16 1­  6 74:32 49
2. Hořovice⋌ 23 15 4 ­ 4 58:26 49
3. Slaný⋌ 23 13 6 ­ 4 59:26 45
4. Nymburk⋌ 21 13 4  ­4 38:14 43
5. Brandýs n. L.⋌ 23 14 0  ­9 56:42 42
6. Beroun⋌ 23 11 7  ­5 58:43 40
7. Kosmonosy⋌ 23 11 6 ­ 6 47:34 39
8. FK Kolín B⋌ 23 11 3  9­ 59:56 36
9. Dobříš⋌ 23  9 6­  8 46:45 33
10. St. Boleslav⋌ 23  8 4­ 11 40:52 28
11. AFK Kolín⋌ 22  8 3­ 11 45:52 27
12. Novo Kladno⋌ 22  7 4 ­11 47:45 25
13. Sedlčany⋌ 22  6 1 ­15 46:64 19
14. Boh. Poděbrady⋌ 23  5 4 ­14 35:79 19
15. Votice⋌ 23  5 2 ­16 28:55 17
16. Týnec n. S⋌ 22  1 1 20­ 17:88  4

Mladší

 1. Hořovice⋌ 23 17 3 ­ 3 84:16  54
2. St. Boleslav⋌ 23 16 2­  5 56:39  50
3. Votice⋌ 23 15 2 ­ 6 53:25  47
4. Kosmonosy⋌ 23 13 6 ­ 4 56:20  45
5. Beroun⋌ 23 12 3  ­8 49:41  39
6. Vlašim⋌ 23 12 2­  9 55:45  38
7. Novo Kladno⋌ 22 11 3 ­ 8 53:26  36
8. Slaný⋌ 23 11 3 ­ 9 67:44  36
9. Sedlčany⋌ 22 11 3 ­ 8 64:44  36
10. FK Kolín B⋌ 23 11 2 10­ 53:38  35
11. Dobříš⋌ 23 10 3­ 10 56:45  33
12. Nymburk⋌ 21  8 6  ­7 38:34  30
13. AFK Kolín⋌ 22  5 1­ 16 39:82  16
14. Brandýs n. L.⋌ 23  4 3 1­6 29:71  15
15. Boh. Poděbrady⋌ 23  3 0 ­20 29:135  9
16. Týnec n. S⋌ 22  0 2 20­ 12:88   2

Dorost – I. A třída

Skupina A

19. kolo: Byšice – Tn. Rakovník 1:2, Mělník – Velvary 8:2, N. Strašecí – Velký Borek 9:0, Zlonice – Č. Kralupy 1:8, Lužec – K. Kralupy 1:12, Nelahozeves – Unhošť 8:2, Sp. Kladno – Kročehlavy 1:8.

 1. Mělník⋌ 19 14 3­  2 83:28  45
2. Č. Kralupy⋌ 19 14 2 ­ 3 70:20  44
3. K. Kralupy⋌ 19 13 3 ­ 3 71:24  42
4. Kročehlavy⋌ 19 11 4 ­ 4 69:31  37
5. N. Strašecí⋌ 19 11 3 ­ 5 82:40  36
6. Tn. Rakovník⋌ 19 11 3­  5 67:30  36
7. Sp. Kladno⋌ 19 10 1 ­ 8 37:44  31
8. Byšice⋌ 19  7 1 ­11 45:45  22
9. Velvary⋌ 19  7 1 ­11 52:65  22
10. Velký Borek⋌ 19  6 2­ 11 25:43  20
11. Nelahozeves⋌ 19  6 2­ 11 32:58  20
12. Lužec⋌ 19  5 3­ 11 33:75  18
13. Unhošť⋌ 19  4 0 1­5 28:80  12
14. Zlonice⋌ 19  0 0 ­19 13:124  0

Skupina B

19. kolo: Kostomlaty – Jirny 0:4, Zeleneč – Mn. Hradiště 4:0, Dol. Bousov – Pěčice 1:4, Semice – Kost. Hlavno 0:3, Sn. Poděbrady – Krnsko 1:0, Luštěnice – Akuma MB 2:0.

 1. Mn. Hradiště⋌ 19 15 3 ­ 1 57:18  48
2. Pěčice⋌ 19 13 4 ­ 2 65:19  43
3. Luštěnice⋌ 19 13 1 ­ 5 57:21  40
4. Kost. Hlavno⋌ 19 13 1 ­ 5 62:30  40
5. Poděbrady⋌ 19 10 3 ­ 6 37:27  33
6. Krnsko⋌ 19  9 5 ­ 5 48:24  32
7. Zeleneč⋌ 19  9 2­  8 46:38  29
8. Semice⋌ 19  8 4 ­ 7 36:23  28
9. Jirny⋌ 19  7 2 ­10 37:35  23
10. Akuma MB⋌ 19  7 2 1­0 27:34  23
11. Dol. Bousov⋌ 19  6 4­  9 28:41  22
12. Lysá n. L.⋌ 18  4 1 1­3 21:56  13
13. Kostomlaty⋌ 19  2 0 ­17 17:74   6
14. Litol⋌ 18  0 0­ 18 11:109  0

Skupina C

19. kolo: Libodřice – Kluky 3:1, Velim – U. Janovice 2:1, Sázava – D. Kralovice 2:2, Stř. Skalice – Kunice 1:4, Kouřim – Veltruby 4:3, Český Brod – Pečky 3:3, Zásmuky – Říčany 2:3.

 1. Kunice⋌ 19 16 1 ­ 2 81:21 49
2. Velim⋌ 19 16 1­  2 73:20 49
3. Pečky⋌ 19 12 3 ­ 4 65:29 39
4. Český Brod⋌ 19 12 3­  4 57:36 39
5. Říčany⋌ 19  8 5 ­ 6 50:47 29
6. Kouřim⋌ 19  8 5­  6 43:44 29
7. Veltruby⋌ 19  9 1 ­ 9 34:44 28
8. Dol. Kralovice⋌ 19  7 4 ­ 8 38:35 25
9. Libodřice⋌ 19  7 3 ­ 9 42:55 24
10. Kluky⋌ 19  5 2 ­12 29:40 17
11. Stř. Skalice⋌ 19  3 6 ­10 22:65 15
12. Sázava n. S.⋌ 19  4 2 1­3 30:57 14
13. Uhl. Janovice⋌ 19  2 5 ­12 21:57 11
14. Zásmuky⋌ 19  2 3 ­14 29:64  9

Skupina D

19. kolo: Zdice – Všeradice 1:3, Průhonice – Černolice 1:2, Jílové – Loděnice 0:1, Žebrák – Rožmitál 2:1, Nespeky – Nový Knín 1:2, Petrovice – Benešov 4:2, Sedl/Prčice – Králův Dvůr 1:4.

 1. Černolice⋌ 19 15 3 ­ 1 91:14 48
2. Nový Knín⋌ 19 14 3­  2 61:24 45
3. Jílové⋌ 19 11 5 ­ 3 44:21 38
4. Sedlec/Prči­ce⋌ 19 11 3  5 59:27 36
5. Králův Dvůr⋌ 19 11 2­  6 55:24 35
6. Všeradice⋌ 19 10 2 ­ 7 50:41 32
7. Loděnice⋌ 19  9 1 ­ 9 31:37 28
 8. Petrovice⋌ 19  7 5 ­ 7 35:46 26
9. Průhonice⋌ 19  8 2 ­ 9 35:50 26
10. Zdice⋌ 19  6 6 ­ 7 40:44 24
11. Rožmitál⋌ 19  4 1­ 14 43:79 13
12. Benešov⋌ 19  3 3­ 13 41:73 12
13. Nespeky⋌ 19  3 1 ­15 26:91 10
14. Žebrák⋌ 19  2 ­1 16 21:61  7

Žáci – Krajský přebor

23. kolo: Benešov – Votice 6:1, 10:0, SK Rakovník – Kosmonosy 4:1, 2:0, Beroun – Lysá n. L. 5:2, 2:3, Nymburk – Čáslav 2:0, 0:6, SK Kladno – Slaný 1:1, 8:1, Tn. Rakovník – Kutná Hora 0:2, Sp. 0:2, Sp. Příbram – Jílové 1:0, 0:0, Mn. Hradiště – Čelákovice 1:1, 3:0.

Starší

 1. Nymburk⋌ 23 19 3  ­1 62:12 60
2. Čáslav⋌ 23 17 5­  1 66:15 56
3. Benešov⋌ 23 14 6­  3 76:22 48
4. SK Kladno⋌ 23 14 5 ­ 4 80:29 47
5. Lysá n. L.⋌ 23 14 3  ­6 54:37 45
6. SK Rakovník⋌ 23 13 3­  7 49:29 42
7. Mn. Hradiště⋌ 23 10 6 ­ 7 37:35 36
8. Kosmonosy⋌ 23  9 4 ­10 41:36 31
9. Beroun⋌ 23  9 4 1­0 37:34 31
10. Jílové⋌ 23  9 2 ­12 47:44 29
11. Sp. Příbram⋌ 23  6 ­4 13 24:43 22
12. Tn. Rakovník⋌ 23  6 4­ 13 24:52 22
13. Slaný⋌ 23  6 4 ­13 25:66 22
14. Kutná Hora⋌ 23  5 3 ­15 37:70 18
15. Čelákovice⋌ 23  3 2 ­18 21:74 11
16. Votice⋌ 23  1 0 ­22 10:92  3

Mladší

 1. Benešov⋌ 23 20 3­  0  97:5   63
2. SK Kladno⋌ 23 19 2 ­ 2 105:18  59
3. Čáslav⋌ 23 17 3­  3  87:23  54
4. Beroun⋌ 23 13 5  ­5  48:24  44
5. Lysá n. L.⋌ 23 12 4  ­7  67:37  40
6. SK Rakovník⋌ 23 12 3­  8  67:35  39
7. Jílové⋌ 23 12 2 ­ 9  38:28  38
8. Sp. Příbram⋌ 23 11 3­  9  63:30  36
9. Kosmonosy⋌ 23 10 3 ­10  44:40  33
10. Mn. Hradiště⋌ 23  8 3 ­12  32:44  27
11. Kutná Hora⋌ 23  6 8 ­ 9  25:41  26
12. Čelákovice⋌ 23  6 1 ­16  35:85  19
13. Nymburk⋌ 23  4 4 1­5  24:60  16
14. Votice⋌ 23  4 4 ­15  19:101 16
15. Tn. Rakovník⋌ 23  3 3­ 17  10:77  12
16. Slaný⋌ 23  1 1 ­21  11:124  4

Žáci – I. A třída

Skupina A

19. kolo: Zdice – SK Rakovník B 1:2, 0:4, Kralupy – Novo Kladno 1:0, 5:0, N. Strašecí – Rožmitál 5:2, 11:0, Králův Dvůr – Hořovice B 1:0, 5:2, Dobříš – Rudná 1:0, 4:1, Velvary – Brandýsek 2:1, 1:2, Sp. Kladno – Kročehlavy 3:1, 3:1.

Starší

1. Dobříš⋌ 19 17 2­  0 64:7  53
2. N. Strašecí⋌ 19 11 5 ­ 3 42:17 38
3. SK Rakovník⋌ 19 11 3­  5 51:35 36
4. Rudná⋌ 19 11 1 ­ 7 45:27 34
5. Králův Dvůr⋌ 19  9 0­ 10 53:51 27
6. Hořovice B⋌ 19  8 3  8­ 40:39 27
7. Velvary⋌ 19  8 2 ­ 9 25:32 26
8. Sp. Kladno⋌ 19  7 4 ­ 8 32:39 25
9. Kralupy⋌ 19  7 4 ­ 8 25:33 25
10. Novo Kladno⋌ 19  6 5 ­ 8 34:58 23
11. Rožmitál⋌ 19  7 1­ 11 52:44 22
12. Kročehlavy⋌ 19  7 1 ­11 26:37 22
13. Brandýsek⋌ 19  4 2­ 13 19:67 14
14. Zdice⋌ 19  2 3 ­14 16:38  9

Mladší

 1. N. Strašecí⋌ 19 18 0 ­ 1 97:8  54
2. Sp. Kladno⋌ 19 15 2 ­ 2 86:13 47
3. Kročehlavy⋌ 19 14 2 ­ 3 61:18 44
4. Králův Dvůr⋌ 19 14 0­  5 74:20 42
5. Kralupy⋌ 19 11 4 ­ 4 52:18 37
 6. Dobříš⋌ 19 11 3­  5 60:23 36
7. SK Rakovník⋌ 19  9 1­  9 36:57 28
8. Hořovice B⋌ 19  9 0 10­ 41:53 27
9. Rudná⋌ 19  7 3 ­ 9 27:43 24
10. Velvary⋌ 19  4 1 ­14 23:74 13
11. Brandýsek⋌ 19  4 1­ 14 14:71 13
12. Rožmitál⋌ 19  4 1­ 14 25:86 13
13. Novo Kladno⋌ 19  3 2 ­14 14:57 11
14. Zdice⋌ 19  0 0 ­19 10:79  0

Skupina B

19. kolo: Libiš – Beck Mělník 2:1, 4:1, Nymburk B – Brandýs n. L. 1:3, 0:5, Pečky – Velký Borek 1:4, 2:3, Krnsko – Pěčice 2:6, 0:10, Semice – Pš. Mělník 1:0, 0:1, Sn. Poděbrady – Boh. Poděbrady 0:10, 0:5, Odolena Voda – Benátky n. J. 2:3, 2:8.

Starší

 1. Pš. Mělník⋌ 19 15 0­  4 77:33  45
2. Pěčice⋌ 19 14 0 ­ 5 61:31  42
3. Semice⋌ 19 14 0 ­ 5 52:25  42
4. Velký Borek⋌ 19 13 1­  5 63:19  40
5. Pečky⋌ 19 12 1 ­ 6 75:34  37
6. Libiš⋌ 19 11 4­  4 38:26  37
7. Brandýs n. L.⋌ 19  9 3  ­7 41:32  30
8. Odol. Voda⋌ 19  8 1 ­10 69:62  25
9. Nymburk B⋌ 19  7 2 10­ 37:55  23
10. Boh. Poděbrady⋌ 19  6 4 ­ 9 38:34  22
11. Benátky n. J.⋌ 19  5 2 1­2 26:66  17
12. Krnsko⋌ 19  5 1 ­13 33:46  16
13. Beck Mělník⋌ 19  3 2­ 14 25:61  11
14. Sn. Poděbrady⋌ 19  0 1 ­18  8:119  1

Mladší

 1. Brandýs n. L.⋌ 19 18 0  ­1 105:6   54
2. Pš. Mělník⋌ 19 18 0­  1  85:6   54
3. Velký Borek⋌ 19 14 1­  4  55:17  43
4. Libiš⋌ 19 13 1­  5  64:29  40
5. Pěčice⋌ 19 12 1 ­ 6  85:19  37
6. Benátky n. J⋌ 19 11 1  7­  52:37  34
7. B. Poděbrady⋌ 19  9 1 ­ 9  40:36  28
8. Semice⋌ 19  8 3 ­ 8  36:38  27
9. Nymburk B⋌ 19  8 0 11­  45:79  24
10. Pečky⋌ 19  4 4 ­11  26:69  16
11. Odol. Voda⋌ 19  3 3 ­13  28:60  12
12. Krnsko⋌ 19  3 0 ­16  13:101  9
13. Sn. Poděbrady⋌ 19  2 2 ­15   7:60   8
14. Beck Mělník⋌ 19  1 1­ 17  12:96   4

Skupina C

19. kolo: Uhl. Janovice – Kouřim 0:2, 3:5, Týnec n. S. – AFK Kolín 2:0, 3:5, FK Kolín B – Malešov 3:2, 6:0, Vlašim – Čáslav B 7:0, 4:1, Nespeky – Úvaly 7:3, 6:0, Český Brod – Sázava 4:0, 4:2, Sedl/Prčice – Říčany 0:4, 1:8.

Starší

 1. Vlašim⋌ 19 16 1­  2 65:9  49
2. Český Brod⋌ 19 15 3­  1 69:18 48
3. Říčany⋌ 19 13 3 ­ 3 62:16 42
4. FK Kolín B⋌ 19 12 3  4­ 56:24 39
5. Malešov⋌ 19 10 2­  7 48:28 32
6. Sázava⋌ 19  9 4 ­ 6 41:27 31
7. Sedlec/Prči­ce⋌ 19  9 2  8 27:24 29
8. Čáslav B⋌ 19  7 2 10­ 35:51 23
9. AFK Kolín⋌ 19  6 2­ 11 35:51 20
10. Uhl. Janovice⋌ 19  6 2 ­11 34:50 20
11. Kouřim⋌ 19  5 4­ 10 21:58 19
12. Týnec n. S⋌ 19  5 0 14­ 21:69 15
13. Úvaly⋌ 19  4 2 ­13 34:57 14
14. Nespeky⋌ 19  1 0 ­18 27:93  3

Mladší

 1. Říčany⋌ 19 15 3 ­ 1 115:19  48
2. Vlašim⋌ 19 16 0­  3  81:16  48
3. Sedlec/Prči­ce⋌ 19 14 1  4  65:24  43
4. Čáslav B⋌ 19 12 3  4­  63:27  39
5. Týnec n. S⋌ 19 12 3  4­  67:37  39
6. Nespeky⋌ 19 10 3 ­ 6  71:47  33
7. FK Kolín B⋌ 19 10 0  9­  46:52  3
8. Český Brod⋌ 19  8 0­ 11  47:57  24
9. AFK Kolín⋌ 19  7 2­ 10  56:42  23
10. Sázava⋌ 19  6 0 ­13  41:62  18
11. Malešov⋌ 19  6 0­ 13  26:71  18
12. Kouřim⋌ 19  4 2­ 13  31:89  14
13. Úvaly⋌ 19  4 1 ­14  21:76  13
14. Uhl. Janovice⋌ 19  0 0 ­19   8:119  0