Víkendové kolo krajských fotbalových soutěží příliš zástupcům Příbramska nepřálo. V Krajském přeboru získaly Sedlčany důležité tři body za výhru 2:1 nad Jesenicí a v I. B třídě potvrdil roli favorita Milín nad Novou Vsí, ale ostatní celky z našeho regionu nevyhrály. Dobříš dostala v divizi 5:0 na Vyšehradě, v I. A třídě remizoval Spartak v Měchenicích a Nový Knín prohrál v Tuchlovicích, v I. B třídě potom prohrál Rožmitál 3:0 v Komárově, Tochovice prohrály s Vonoklasy 0:2, Dobříš B neuspěla ve Zdicích (0:2)a Nečín odjela s prázdnou z Hostomic (1:3).

Tuchlovice – N. Knín
2:1 (1:1)

K dalšímu utkání I. A třídy zajížděl Nový Knín na půdu posledních Tuchlovic. Duel však, vzhledem k jarní bilanci, favorita neměl.

Novoknínští udeřili raketově. Ve čtvrté minutě „zabalil“ míč na půlící čáře Foltýn a své sólo zakončil přesnou střelou z hranice šestnáctky – 0:1.
Domácí se však ze šoku dostali již v desáté minutě. To téměř přes kopírák svého soupeře napodobil Fitko a bylo srovnáno – 1:1.
Rychlá hra na obě strany pokračovala, ale Tuchlovičtí byli u míče, díky své výškové převaze, častěji. Ale ani oni úspěšně zakončit nedokázali. V závěru půle tlačili hosté. Javorek však po uvolnění přes dva beky těsně minul. A když na centr Vostrého nedosáhl Píša, mělo o všem rozhodnout druhé dějství.
Do něj nastoupily bojovněji Tuchlovice a Weber vyrazil střelu po přímémm kopu jen reflexivně. Hostující obrana musela hrát o poznání častěji, než její protějšek. Přesto Nový Knín v šanci několikrát byl. K nákopům přes zadáky se dostával Dolejší, ale zraněné koleno mu neumožňovalo dostatečnou rychlost.

Výsledek utkání rozhodla 72. minuta. To na konci kolektivní akce byla Peroutkova hlavička a Tuchlovičtí vedli 2:1. V závěru přeskupili ševci své rozestavení na hřišti a k dvěma hrotům se vysunul i Kočí. Skóre se však už neposunulo a radost domácích ze zisku tří existenčních bodů mohla propuknout naplno.

Nový Knín: Weber – Šustr, Zídek, Puchmajer, Kočí – Fiala, Foltýn, Javorek, Vostrý – Dolejší, Píša (78. Lomoz).

Milín – N. Ves
2:0 (0:0)
V dalším zápase I. B třídy přivítali fotbalisté Milína na svém hřišti Novou Ves. V okresním derby nakonec potvrdili úlohu favorita až po přestávce, kdy vystřílel tři body Krejčí.

Už ve třetí minutě se ocitl v dobré pozici domácí Krejčí, ale míč poslal mimo branku. O čtyři minuty později pak neusměrnil centr Harvana. Nápor Milínských pokračoval a v dalších šancích se ocitl Doubek, ani on však nedokázal dopravit míč do sítě, stejně jako Lundák v 19. minutě. Po půlhodině hry se dostali k prvnímu ohrožení milínské branky i hosté, J. Málek byl ale na místě. A když skórem nepohnula ani akce F. Málka s Krejčím, po niž vykopával obránce Nové Vsi míč z prázdné branky, odešlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Do druhé půle srovnal milínský Krejčí mušku a už v 52. minutě otevřel skóre po individuální akci – 1:0. Hosté zkusili rychle odpovědět, ale ve dvou následujících šancích poslali míč mimo branku Milína. Lídr skupiny E se tak musel strachovat o vítězství až do konce, ale nakonec jej pojistil. V 84. minutě předvedli pěknou akci na jeden dotek Dudáček – Lundák – Jeník a Krejčí a poslední jmenovaný svým druhým gólem zvýšil na 2:0.

Milín: J. Málek – Varadin (34. Dudáček), Pacovský, Slivka, F. Málek - Harvan (85. Valta), Škopek (17. Jeník), Doubek, Nezník – Krejčí, Lundák.