1. kolo, 22. a 23. srpna od 17.00

Kostelec u Kř. – Nečín, Hostomice – Sedlec-Prčice, Dobříš – Jesenice, Březnice – Petrovice, Nespeky – Maršovice, Mníšek – Měchenice, Podlesí – Poříčí

2. kolo, 29. a 30. srpna od 17.00

Nečín – Poříčí, Měchenice – Podlesí, Maršovice – Mníšek, Petrovice – Nespeky, Jesenice – Březnice, Sedlec-Prčice – Dobříš, Kostelec u Kř. – Hostomice

3. kolo, 5. a 6. září od 17.00

Hostomice – Nečín, Dobříš – Kostelec u Kř., Březnice – Sedlec-Prčice, Nespeky – Jesenice, Mníšek – Petrovice, Podlesí – Maršovice, Poříčí – Měchenice

4. kolo, 12. a 13. září od 17.00

Nečín – Měchenice, Maršovice – Poříčí, Petrovice – Podlesí, Jesenice – Mníšek, Sedlec-Prčice – Nespeky, Kostelec u Kř. – Březnice, Hostomice – Dobříš

5. kolo, 19. a 20. září od 16.30

Dobříš – Nečín, Březnice – Hostomice, Nespeky – Kostelec u Kř., Mníšek – Sedlec-Prčice, Podlesí – Jesenice, Poříčí – Petrovice, Měchenice – Maršovice

6. kolo, 26. a 27. září od 16.30

Nečín – Maršovice, Petrovice – Měchenice, Jesenice – Poříčí, Sedlec-Prčice – Podlesí, Kostelec u Kř. – Mníšek, Hostomice – Nespeky, Dobříš – Březnice

7. kolo, 3. a 4. října od 16.00

Březnice – Nečín, Nespeky – Dobříš, Mníšek – Hostomice, Podlesí – Kostelec u Kř., Poříčí – Sedlec-Prčice, Měchenice – Jesenice, Maršovice – Petrovice

8. kolo, 10. a 11. října od 16.00

Nečín – Petrovice, Jesenice – Maršovice, Sedlec-Prčice – Měchenice, Kostelec u Kř. – Poříčí, Hostomice – Podlesí, Dobříš – Mníšek, Březnice – Nespeky

9. kolo, 17. a 18. října od 15.30

Nespeky – Nečín, Mníšek – Březnice, Podlesí – Dobříš, Poříčí – Hostomice, Měchenice – Kostelec u Kř., Maršovice – Sedlec-Prčice, Petrovice – Jesenice

10. kolo, 24. a 25. října od 14.30

Nečín – Jesenice, Sedlec-Prčice – Petrovice, Kostelec u Kř. – Maršovice, Hostomice – Měchenice, Dobříš – Poříčí, Březnice – Podlesí, Nespeky – Mníšek

11. kolo, 31. října a 1. listopadu od od 14.00

Mníšek – Nečín, Podlesí – Nespeky, Poříčí – Březnice, Měchenice – Dobříš, Maršovice – Hostomice, Petrovice – Kostelec u Kř., Jesenice – Sedlec-Prčice

12. kolo, 7. a 8. listopadu od 14.00

Nečín – Sedlec-Prčice, Kostelec u Kř. – Jesenice, Hostomice – Petrovice, Dobříš – Maršovice, Březnice – Měchenice, Nespeky – Poříčí, Mníšek – Podlesí

13. kolo, 14. a 15. listopadu od 14.00

Podlesí – Nečín, Poříčí – Mníšek, Měchenice – Nespeky, Maršovice – Březnice, Petrovice – Dobříš, Jesenice – Hostomice, Sedlec-Prčice – Kostelec u Kř.

Hrací den

SO 10.30: Hostomice

SO úř.: Kostelec u Křížků, Dobříš, Březnice, Nespeky, Mníšek, Poříčí.

NE 15.00: Sedlec-Prčice.

NE úř.: Podlesí, Měchenice, Maršovice, Petrovice, Jesenice, Nečín.