1. kolo, 27. a 28. 8. od 17.00
St. Huť B – Jince B .. : ..
Věšín – Dobříš C .. : ..
Březnice B – Láz B .. : ..
Jablonná – Pičín B .. : ..
Višňová B – Rosovice B .. : ..
Bohutín B – Obořiště .. : ..
Rožmitál B – Sedlice .. : ..

2. kolo, 3. a 4. 9. od 17.00
Jince B – Sedlice .. : ..
Obořiště – Rožmitál B .. : ..
Rosovice B – Bohutín B .. : ..
Pičín B – Višňová B .. : ..
Láz B – Jablonná .. : ..
Dobříš C – Březnice B .. : ..
St. Huť B – Věšín .. : ..

3. kolo, 10. a 11. 9. od 17.00
Věšín – Jince B .. : ..
Březnice B – St. Huť B .. : ..
Jablonná – Dobříš C .. : ..
Višňová B – Láz B .. : ..
Bohutín B – Pičín B .. : ..
Rožmitál B – Rosovice B .. : ..
Obořiště - Sedlice .. : ..

4. kolo, 17. a 18. 9. od 16.30
Jince B – Obořiště .. : ..
Rosovice B – Sedlice .. : ..
Pičín B – Rožmitál B .. : ..
Láz B – Bohutín B .. : ..
Dobříš C – Višňová B .. : ..
St. Huť B – Jablonná .. : ..
Věšín – Březnice B .. : ..

5. kolo, 24. a 25. 9. od 16.30
Březnice B – Jince B .. : ..
Jablonná – Věšín .. : ..
Višňová B – St. Huť B .. : ..
Bohutín B – Dobříš C .. : ..
Rožmitál B – Láz B .. : ..
Pičín B - Sedlice.. : ..
Obořiště – Rosovice B .. : ..

6. kolo, 1. a 2. 10. od 16.00
Jince B – Rosovice B .. : ..
Pičín B – Obořiště .. : ..
Láz B – Sedlice .. : ..
Dobříš C – Rožmitál B .. : ..
St. Huť B – Bohutín B .. : ..
Věšín – Višňová B .. : ..
Březnice B – Jablonná .. : ..

7. kolo, 8. a 9. 10. od 16.00
Jablonná – Jince B .. : ..
Višňová B – Březnice B .. : ..
Bohutín B – Věšín .. : ..
Rožmitál B – St. Huť B .. : ..
Sedlice – Dobříš C .. : ..
Obořiště – Láz B .. : ..
Rosovice B – Pičín B .. : ..

8. kolo, 15. a 16. 10. od 15.30
Jince B – Pičín B .. : ..
Láz B – Rosovice B .. : ..
Dobříš C – Obořiště .. : ..
St. Huť B – Sedlice .. : ..
Věšín – Rožmitál B .. : ..
Březnice B – Bohutín B .. : ..
Jablonná – Višňová B .. : ..

9. kolo, 22. a 23. 10. od 15.30
Višňová B – Jince B .. : ..
Bohutín B – Jablonná .. : ..
Rožmitál B – Březnice B .. : ..
Sedlice – Věšín .. : ..
Obořiště – St. Huť B .. : ..
Rosovice B – Dobříš C .. : ..
Pičín B – Láz B .. : ..

10. kolo, 29. a 30. 10. od 14.30
Jince B – Láz B .. : ..
Dobříš C – Pičín B .. : ..
St. Huť B – Rosovice B .. : ..
Věšín – Obořiště .. : ..
Březnice B – Sedlice .. : ..
Jablonná – Rožmitál B .. : ..
Višňová B – Bohutín B .. : ..

11. kolo, 5. a 6. 11. od 14.00
Bohutín B – Jince B .. : ..
Rožmitál B – Višňová B .. : ..
Sedlice – Jablonná .. : ..
Obořiště – Březnice B .. : ..
Rosovice B – Věšín .. : ..
Pičín B – St. Huť B .. : ..
Láz B – Dobříš C .. : ..

12. kolo, 12. a 13. 11. od 14.00
Jince B – Dobříš C .. : ..
St. Huť B – Láz B .. : ..
Věšín – Pičín B .. : ..
Březnice B – Rosovice B .. : ..
Jablonná – Obořiště .. : ..
Višňová B – Sedlice .. : ..
Bohutín B – Rožmitál B .. : ..

13. kolo, 19. a 20. 11. od 13.30
Rožmitál B – Jince B .. : ..
Sedlice – Bohutín B .. : ..
Obořiště – Višňová B .. : ..
Rosovice B – Jablonná .. : ..
Pičín B – Březnice B .. : ..
Láz B – Věšín .. : ..
Dobříš C – St. Huť B .. : ..

Kdy hrají doma
Sobota:
Jablonná, Sedlice. Neděle: St. Huť B, Věšín, Višňová B, Bohutín B, Rožmitál B, Obořiště, Rosovice B (10.15), Pičín B (10.15), Láz B, Jince B. Hlášenky: Březnice B, Dobříš C.