1. kolo, 27. a 28. 8. od 17.00
Dol. Hbity B – Kamýk B .. : ..
N. Ves B – Borotice B .. : ..
Pr. Lhota B – Jesenice B .. : ..
Zduchovice B – Hřiměždice B .. : ..
Obory – M. Hraštice B .. : ..
Nečín B – V. Chlumec .. : ..

2. kolo, 3. a 4. 9. od 17.00
Kamýk B – V. Chlumec .. : ..
M. Hraštice B – Nečín B .. : ..
Hřiměždice B – Obory .. : ..
Jesenice B – Zduchovice B .. : ..
Borotice B – Pr. Lhota B .. : ..
Dol. Hbity B – Klučenice .. : ..

3. kolo, 10. a 11. 9. od 17.00
Klučenice – Kamýk B .. : ..
N. Ves B – Dol. Hbity B .. : ..
Zduchovice B – Borotice B .. : ..
Obory – Jesenice B .. : ..
Nečín B – Hřiměždice B .. : ..
M. Hraštice B - V. Chlumec .. : ..

4. kolo, 17. a 18. 9. od 16.30
Kamýk B – M. Hraštice B .. : ..
Hřiměždice B – V. Chlumec .. : ..
Jesenice B – Nečín B .. : ..
Borotice B – Obory .. : ..
Dol. Hbity B – Pr. Lhota B .. : ..
Klučenice – N. Ves B .. : ..

5. kolo, 24. a 25. 9. od 16.30
N. Ves B – Kamýk B .. : ..
Pr. Lhota B – Klučenice .. : ..
Zduchovice B – Dol. Hbity B .. : ..
Nečín B – Borotice B .. : ..
Jesenice B - V. Chlumec .. : ..
M. Hraštice B – Hřiměždice B .. : ..

6. kolo, 1. a 2. 10. od 16.00
Kamýk B – Hřiměždice B .. : ..
Jesenice B – M. Hraštice B .. : ..
Borotice B – V. Chlumec .. : ..
Dol. Hbity B – Obory .. : ..
Klučenice – Zduchovice B .. : ..
N. Ves B – Pr. Lhota B .. : ..

7. kolo, 8. a 9. 10. od 16.00
Pr. Lhota B – Kamýk B .. : ..
Zduchovice B – N. Ves B .. : ..
Obory – Klučenice .. : ..
Nečín B – Dol. Hbity B .. : ..
M. Hraštice B – Borotice B .. : ..
Hřiměždice B – Jesenice B .. : ..

8. kolo, 15. a 16. 10. od 15.30
Kamýk B – Jesenice B .. : ..
Borotice B – Hřiměždice B .. : ..
Dol. Hbity B – V. Chlumec .. : ..
Klučenice – Nečín B .. : ..
N. Ves B – Obory .. : ..
Pr. Lhota B – Zduchovice B .. : ..

9. kolo, 22. a 23. 10. od 15.30
Zduchovice B – Kamýk B .. : ..
Obory – Pr. Lhota B .. : ..
Nečín B – N. Ves B .. : ..
V. Chlumec – Klučenice .. : ..
M. Hraštice B – Dol. Hbity B .. : ..
Jesenice B – Borotice B .. : ..

10. kolo, 29. a 30. 10. od 14.30
Kamýk B – Borotice B .. : ..
Dol. Hbity B – Hřiměždice B .. : ..
Klučenice – M. Hraštice B .. : ..
N. Ves B – V. Chlumec .. : ..
Pr. Lhota B – Nečín B .. : ..
Zduchovice B – Obory .. : ..

11. kolo, 5. a 6. 11. od 14.00
Obory – Kamýk B .. : ..
Nečín B – Zduchovice B .. : ..
V. Chlumec – Pr. Lhota B .. : ..
M. Hraštice B – N. Ves B .. : ..
Hřiměždice B – Klučenice .. : ..
Jesenice B – Dol. Hbity B .. : ..

12. kolo, 12. a 13. 11. od 14.00
Dol. Hbity B – Borotice B .. : ..
Klučenice – Jesenice B .. : ..
N. Ves B – Hřiměždice B .. : ..
Pr. Lhota B – M. Hraštice B .. : ..
Zduchovice B – V. Chlumec .. : ..
Obory – Nečín B .. : ..

13. kolo, 19. a 20. 11. od 13.30
Nečín B – Kamýk B .. : ..
V. Chlumec – Obory .. : ..
M. Hraštice B – Zduchovice B .. : ..
Hřiměždice B – Pr. Lhota B .. : ..
Jesenice B – N. Ves B .. : ..
Borotice B – Klučenice .. : ..

Kdy hrají doma
Sobota:
Klučenice, Obory, V. Chlumec, Hřiměždice B. Neděle: D. Hbity B, Pr. Lhota B, Zduchovice (3. kolo v 10.15), Nečín B (10.15), M. Hraštice B, Jesenice B, Borotice B (10.15), Kamýk B. Hlášenky: Nová Ves B.