1. kolo, 27. a 28. 8. od 17.00
Kovohutě – Jince .. : ..
Kr. Hora – Obecnice .. : ..
Milín – Borotice .. : ..
Jesenice – D. Dušníky .. : ..
Sedlčany B – Rosovice .. : ..
Dobříš B – M. Hraštice .. : ..
N. Knín B – Sp. Příbram B .. : ..

2. kolo, 3. a 4. 9. od 17.00
Jince – Sp. Příbram B .. : ..
M. Hraštice – N. Knín B .. : ..
Rosovice – Dobříš B .. : ..
D. Dušníky – Sedlčany B .. : ..
Borotice – Jesenice .. : ..
Obecnice – Milín .. : ..
Kovohutě – Kr. Hora .. : ..

3. kolo, 10. a 11. 9. od 17.00
Kr. Hora – Jince .. : ..
Milín – Kovohutě .. : ..
Jesenice – Obecnice .. : ..
Sedlčany B – Borotice .. : ..
Dobříš B – D. Dušníky .. : ..
N. Knín B – Rosovice .. : ..
Sp. Příbram B – M. Hraštice .. : ..

4. kolo, 17. a 18. 9. od 16.30
Jince – M. Hraštice .. : ..
Rosovice – Sp. Příbram B .. : ..
D. Dušníky – N. Knín B .. : ..
Borotice – Dobříš B .. : ..
Obecnice – Sedlčany B .. : ..
Kovohutě – Jesenice .. : ..
Kr. Hora – Milín .. : ..

5. kolo, 24. a 25. 9. od 16.30
Milín – Jince .. : ..
Jesenice – Kr. Hora .. : ..
Sedlčany B – Kovohutě .. : ..
Dobříš B – Obecnice .. : ..
N. Knín B – Borotice .. : ..
Sp. Příbram B – D. Dušníky .. : ..
M. Hraštice – Rosovice .. : ..

6. kolo, 1. a 2. 10. od 16.00
Jince – Rosovice .. : ..
D. Dušníky – M. Hraštice .. : ..
Borotice – Sp. Příbram B .. : ..
Obecnice – N. Knín B .. : ..
Kovohutě – Dobříš B .. : ..
Kr. Hora – Sedlčany B .. : ..
Milín – Jesenice .. : ..

7. kolo, 8. a 9. 10. od 16.00
Jesenice – Jince .. : ..
Sedlčany B – Milín .. : ..
Dobříš B – Kr. Hora .. : ..
N. Knín B – Kovohutě .. : ..
Sp. Příbram B – Obecnice .. : ..
M. Hraštice – Borotice .. : ..
Rosovice – D. Dušníky .. : ..

8. kolo, 15. a 16. 10. od 15.30
Jince – D. Dušníky .. : ..
Borotice – Rosovice .. : ..
Obecnice – M. Hraštice .. : ..
Kovohutě – Sp. Příbram B .. : ..
Kr. Hora – N. Knín B .. : ..
Milín – Dobříš B .. : ..
Jesenice – Sedlčany B .. : ..

9. kolo, 22. a 23. 10. od 15.30
Sedlčany B – Jince .. : ..
Dobříš B – Jesenice .. : ..
N. Knín B – Milín .. : ..
Sp. Příbram B – Kr. Hora .. : ..
M. Hraštice – Kovohutě .. : ..
Rosovice – Obecnice .. : ..
D. Dušníky – Borotice .. : ..

10. kolo, 29. a 30. 10. od 14.30
Jince – Borotice .. : ..
Obecnice – D. Dušníky .. : ..
Kovohutě – Rosovice .. : ..
Kr. Hora – M. Hraštice .. : ..
Milín – Sp. Příbram B .. : ..
Jesenice – N. Knín B .. : ..
Sedlčany B – Dobříš B .. : ..

11. kolo, 5. a 6. 11. od 14.00
Dobříš B – Jince .. : ..
N. Knín B – Sedlčany B .. : ..
Sp. Příbram B – Jesenice .. : ..
M. Hraštice – Milín .. : ..
Rosovice – Kr. Hora .. : ..
D. Dušníky – Kovohutě .. : ..
Borotice – Obecnice .. : ..

12. kolo, 12. a 13. 11. od 14.00
Jince – Obecnice .. : ..
Kovohutě – Borotice .. : ..
Kr. Hora – D. Dušníky .. : ..
Milín – Rosovice .. : ..
Jesenice – M. Hraštice .. : ..
Sedlčany B – Sp. Příbram B .. : ..
Dobříš B – N. Knín B .. : ..

13. kolo, 19. a 20. 11. od 13.30
N. Knín B – Jince .. : ..
Sp. Příbram B – Dobříš B .. : ..
M. Hraštice – Sedlčany B .. : ..
Rosovice – Jesenice .. : ..
D. Dušníky – Milín .. : ..
Borotice – Kr. Hora .. : ..
Obecnice – Kovohutě .. : ..

Kdy hrají doma
Sobota:
Kovohutě Příbram, Milín, M. Hraštice, Rosovice, Borotice, Jince. Neděle: Kr. Hora, Jesenice, Sedlčany B, Dobříš B, N. Knín B, Sp. Příbram B, Dal. Dušníky, Obecnice.