Útočné duo Štochl, Jirouš, podporované ze stran Pilíkem a Kalabiškou se k vážnějšímu ohrožení branky Bohemians nedostali. V první půli navíc bojovali Příbramští kromě soupeře ještě s nepříjemným protivětrem a do největší šance se tak dostal víceméně náhodou obránce Nohýnek, když se k němu odrazil míč po přímém kopu. Z hranice šestnáctky však poslal míč svou pravačkou hodně mimo.

To na druhé straně mířili fotbalisté Bohemians dokonce hned dvakrát za Hruškova záda, ale naštěstí pro Příbramské pokaždé z ofsajdu. Navíc hostující gólman vychytal Ibeho a po trestném kopu Zoubka jej zachránilo břevno.

Rozhodnutí tak přišlo v 58. minutě. To Zoubek zatočil prudký centr z trestného kopu k zadní tyči a gólman Hruška za houštinou těl nezareagoval.

Příbramáci se ve druhé půle téměř nedostal nadostřel Winterovy branky. Nejblíže měli ke skórování v 75. minutě, kdy trestný kop Pleška tečoval Nohýnek, ale Winter míč vyrazil na roh. Efektní průnik Jirouše pak skončil nepřesným centrem.

A tak pokračuje příbramská střelecká nemohoucnost. Po utkání s Bohemians nedala Marila v mistrovském utkání gól už 457 minut.

Branka: 58. Zoubek. ŽK: Zoubek, Turtenwald - Pilík, Nechvátal, Šindelář, Kalabiška, M. Štochl, Penc. Rozhodčí: Královec. Diváků: 812.

Marila: Hruška - Pleško, Nohýnek, Penc, Podrazký - Kalabiška, Tarczal, Nechvátal (46. Šindelář), Pilík - Jirouš (76. Jales), M. Štochl.