Marila – Dukla
2:1 (1:1)
Domácí fanoušky, kteří se těšili na jasnou záležitost, zmrazil v osmé minutě Kulvajt. Naběhl si za obránce a přes vybíhajícího Hrušku poslal míč do sítě – 0:1.
Příbramáci okamžitě zapnuli na vyšší obrátky a přestěhovali hru na polovinu Dukly. Dlouho však nedokázali žádnou svou šanci zakončit a málem za to byli potrestáni. Ve 22. minutě se totiž protáhl kolem domácího kapitána Svatonský, ale od pohromy zachránil Marilu skvělým zákrokem Hruška.
Ve 28. minutě převzal na půlící čáře míč příbramský stoper Penc, vyslal kolmicí na brankáře rychlonohého Klesu, a ten si v situaci jeden na jednoho poradil – 1:1.
O dvě minuty později mohl tentýž hráč strhnout na stranu Marily vedení, ale jeho rána z otočky jen rozezvonila tyč.
Těsně před přestávkou pak vytáhl další bravurní zákrok Hruška, který vytěsnil ránu Hanuse z bezprostřední blízkosti rovněž na tyč.
Po přestávce byli dlouho aktivnější hosté. V 62. minutě střílel ve skluzu Michal, ale míč šel těsně nad břevno.
V posledních dvaceti minutách už šance přibývaly jen před brankou Dukly. Nejprve dvakrát střílel z voleje nad Šindelář, pak vychytal hlavičku Navrátila Rada.
V 80. minutě ještě De Oliveira svou tečí poslal míč těsně vedle, ale o dvě minuty později už Příbram jásala.
To Klesa z hranice šestnáctky přeloboval Radu a míč, který už stejně směřoval do branky, ještě před čárou dorazil do sítě Jales – 2:1.
Branky: 28. Klesa, 82. Jales – 8. Kulvajt. ŽK: Pleško – Michal, Kuděla, Mikula. Rozhodčí: Kovařík – Novák, Douda. Diváků: 2100.
Marila: Hruška – Pleško, Navrátil, Penc (30. Nohýnek), Plašil – Šindelář, Tarczal, Nechvátal, Hloušek (57. Jales) – Klesa, Huňa (77. De Oliveira).
V dalším kole jede Marila do Hlučína.