Zkušený stoper Martin Müller naposledy působil ve Viktorii Plzeň. Sedmatřicetiletý obránce by měl v týmu zaujmout místo jednoho z lídrů. "Potřebovali jsme do našeho týmu zkušeného hráče, který bude příkladem zejména pro mladé kluky. Jeho příchod zapadá do naší koncepce menšího počtu starších hráčů v kádru," řekl k angažování tohoto fotbalisty marketingový ředitel Petr Větrovský.

Martin Müller v minulosti působil v Drnovicích, Slavii Praha, Blšanech, v japonském Kóbe a naposledy v Plzni. Odehrál 290 ligových zápasů a vstřelil 8 branek.

Do nejvyšší české soutěže naskočil v roce 1996 v dresu Drnovic, kde vydržel pět let. Poté jej angažovala Slavia Praha, s ní se však v roce 2004 rozešel nepříliš dobrým způsobem, když v médiích proběhlaslovní přestřelkamezi ním a vedenímSlavie týkající se nové smlouvy. Nakonec se domluvil s Blšany, kde podepsal čtyletý kontrakt, ale už za rok putoval na své první zahraniční angažmá do japonského Kóbe. Zde ale vydržel jen půl roku a vrátil se do Blšan. V červenci 2006 pak podepsal přestup do Plzně.

V posledních dvou sezonách odehrál v nejvyšší české soutěži 23 zápasů, poslední půlrok léčil operované koleno, nyní už je plně připraven znovu naskočit do prvoligových bojů.