Příbramští sice už ve 38. vteřině nebezpečně hlavičkovali M. Štochlem, ale to bylo na dlouho vše, co předvedli. Zdlouhavou rozehrávkou ani nakopávanými míči poté nedokázali překvapit v deseti lidech bránící Třinec, nejnebezpečnější byly rány z dálky od Máchy a střídajícího Hlouška. Hruška v bráně Marily si nepřipsal za celý zápas jediný zákrok.

Příbram – Třinec 0:0

Rozhodčí: Matějek – Gallo, Drastík. ŽK: M. Štochl (Pb.). Diváci: 500.

Příbram: Hruška – Mácha, J. Štochl, Nohýnek, Mišun – Klesa (85. Costa), Tarczal, Pilík (72. Hloušek), Šindelář – M. Štochl (68. Bosenge), Huňa.

Třinec: Lipčák – Matěj, Formánek, Hupka, Lisický – Ďurica, Berger, Konečník, Cieslar (27. Pindor) – Hromada (82. Doubek), Veselý (70. Maceček).

Ohlasy trenérů

Ivan Pihávek (Příbram): „Asi jsme překvapili soupeře sestavou, ale došlo u nás ke zraněním a nemocem, a tak dostali šanci kluci z béčka nebo ti, kteří moc nehrají. Bohužel, nezískali jsme tři body, ale co se týká našeho herního projevu, zaznamenal jsem na jaře velký posun i co se týká komunikace. Mladí kluci si odehráli své. Ve druhém poločase, koukněte se, kolikrát si náš brankář sáhl na míč? Máme v týmu kluky, kteří ještě minulý týden hráli v béčku nebo za dorost a najednou skočili do druhé ligy. Ale ukázali svou kvalitu, hráli kompaktně. Nejsem spokojený s bodovým ziskem, ale jsem spokojený s předvedenou hrou, která měla nějakou hlavu a patu.“

Miroslav Kouřil (Třinec): „Improvizovali jsme v sestavě, navíc se nám hned v úvodu zranil Cieslar. Vynucených změn tam bylo hrozně moc. Proto byla naše hra trochu jiná, než obvykle. Zhodnotili jsme naší momentální sílu a sílu soupeře, a podle toho jsme zvolili způsob hry. I když to asi nebylo pro oko diváků moc příjemné, přijeli jsme si pro bod, který odvážíme. Za to jsem velmi rád. Fotbal se nehraje jen na krásu, hraje se i na body a zvláště v našem případě, kdy hrajeme o sestup, na to musíme myslet.