Pšovka Mělník – Nový Knín 1:0 (1:0)

Začátek byl na těžkém terénu opatrný. Oboustranná snaha končila daleko před pokutovým územím. Hned první střela mířící na konci první dvacetiminutovky na branku byla gólová. Bárta rozehrál trestný kop z levé strany na vzdálenější tyč. Tomášek ještě ve vyložené šanci míč špatně trefil, před hlavičkujícím Jiskrou ale stála prázdná branka – 1:0.

V závěru poločasu hosté přidali a měli několik dobrých příležitostí k vyrovnání. Vostrý z trestného kopu trefil v 28. minutě břevno a o tři minuty později vypíchl míč na poslední chvíli Tomášek Duchovi, který už z hranice penalty nasazoval ke střelbě.

Druhý poločas začal velkou šancí Jiskry, který se proháčkoval až před gólmana Webera, ale propásl rozhodující moment pro střelbu a jeho pokus z úhlu z brankové čáry vyrazil obránce Šustr. O několik minut později se vyznamenal hostující gólman, když robinsonádou vytěsnil tečovanou střelu Bárty, ale to bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše.

Postupem času převzali otěže utkání hosté a hrálo se stále častěji na domácí polovině. Staněk musel řešit několik ošemetných střel, ale vyloženou šanci si hosté nevytvořili. V závěru zápasu měl na hlavě gólovou pojistku Jiskra, ale netrefil branku a tak utkání skončilo hubenou, ale zaslouženou výhrou Pšovky.

Branka: 19. Jiskra. Rozhodčí: Myška. ŽK: 3:5. Diváci: 100.

Pšovka: Staněk – M. Krejčík – Šesták, Tomášek, Olšiak – Drápal (65. Vernek), Grabmüller, Bárta, Melounek – Pokorný (85. Žižka), Jiskra.

Nový Knín: Weber – Z. Puchmajer – Šustr, M. Puchmajer, Achberger – Fiala, Foltýn, Plot, Vostrý – Patetl, Ducho.