Benátky – Milín
4:0 (1:0)

Domácí se dostali do první šance už ve 3. minutě, kdy střílel mimo Karásek. Nepřesně pak mířil i po čtvrthodině hry Dolejší.

Na druhé straně se prezentoval svým pokusem Kuchyňka.

Ve 30. minutě už se skóre měnilo. Milínská obrana neuhlídala Bláhu, a ten zavěsil.

Před přestávkou mohl vyrovnat Kunc, ale své sólo přes pět hráčů se místo střely rozhodl zakončit přihrávkou, kterou vystihl brankář Bejr.

V úvodu druhé půle se opět vystřídaly šance na obou stranách. Došlý i Kunc stříleli nad.

V 57. minutě ale Kořínek využil dalšího zaváhání hostů a o pět minut později pak přidal i další pojistku, čímž posunul výsledek už na 3:0.

Hosté se tlačili na polovinu Benátek, ale gólmana Bejra překonat nedokázal Hausner, Bejček, ani Rom.

V 82. minutě se naopak prosadil domácí Došlý a uzavřel skóre na 4:0.

Milín: Valkoun – Kuchyňka, Staroba, Pacovský, Pacina – Lundák (62. Hausner), Doubek, Kunc (66. Škopek), Vácha (55. Ryba) – Bejček, Rom.

V příštím kole hostí Milín v sobotu 17. říjnaod 15.30 hodin Brandýs.