Kolín – Milín
4:0 (2:0)

Zápas začali lépe domácí, když hned v úvodních minutách dvakrát protáhl Valkouna svými pokusy Svoboda.

Na druhé straně pálil mimo Kunc.

Ve 28. minutě domácí předvedli pěknou kombinaci, na jejímž konci byl aktivní Svoboda a poslal Kolín do vedení.

O chvíli později mohl srovnat Doubek, ale Čižinský byl na místě.

Těsně před přestávkou naopak nezaváhal domácí Kocourek, když využil zaváhání milínské obrany ke zvýšení náskoku – 2:0.

Když potom ve 46. minutě potrestal špatný výhoz Valkouna i Mach, bylo o vítězi rozhodnuto. Domácího gólmana sice ještě zkusili prostřelit Doubek a střídající Řezáč, ale kolínští fotbalisté zdramatizování zápasu nepřipustili.

V 72. minutě pak Štoček stanovil konečný výsledek na 4:0, protože Bejček a Pacina v závěru zápasu své šance neproměnili.

Branky: 28. Svoboda, 43. Kocourek, 47. Mach, 72. L. Štoček. Rozhodčí: Kovář - Mrázek, Rybka. Diváci: 130.

Milín: Valkoun – Pacina, Pacovský, Boukal, Venta – vácha, Kunc (65. Nehéz), Hausner (46. Řezáč), Doubek, Rom (77. M. Valta) – Bejček.