Milín – Velvary
3:0 (1:0)

Od prvních minut to byl zápas v režii domácích. V páté minutě zahrozili po rohu, v 10. minutě pálil Zákoucký mimo Majtaníkovu branku. Přesně nemířili ani Harvan a po něm Šváb.

Až po dvaceti minutách se osmělili poprvé hosté, když se dostali do několika slibných šancí. Všechny však vyřešila obrana Milína.

Ve 31. minutě si domácí fanoušci poprvé v letošní sezoně mohli zakřičet: „Gól!“ To totiž Milínští zahráli roh na krátko, do pokutového území si naběhl Doubek a zavěsil – 1:0.

Poté mohlo skóre ještě narůst, ale Majtaník v brance Velvar se činil a ve 40. minutě Venta dorážku nasměroval nad horní tyč.

Po změně stran pokračovali domácí v tlaku. V šancích se ocitli Doubek i F. Málek, ale ujala se až akce Švába s Vitáskem v 58. minutě, kdy prvně jmenovaný zvýšil – 2:0. Hosté zahrozili Muchou, ale Holan byl na místě. Skóre uzavřel v 88. minutě střídající Solnička.

Milín: Holan – Venta, Soukup, Pacina, F. Málek – Zákoucký, Doubek, Jeník, Harvan (78. Bejček) – Vitásek (68. Solnička), Šváb (78. Sládek).