Nelahozeves – Milín
0:2 (0:1)

V úvodních dvou minutách se domácí fotbalisté dvakrát dostali k zakončení Vondarevem, ale obě šance mu Holan zneškodnil.

První vážnější příležitost hostů stála za to. Po akci na jeden dotek se míč dostal přes Harvana, Bejčka a Vitáska až za domácího brankáře, ale toho zastoupil Jindřich a míč vykopl téměř z brány na roh.

V dalším průběhu první půle se týmy střídaly v zahazování šancí, až přišla 35. minuta a sólo Vitáska, po němž se hosté dostali do vedení.
Těsně před přestávkou mohl srovnat Petrásek, ale ze slibné pozice Holana nepřekonal.

Po změně stran vstoupili na hřiště lépe Milínští. Během deseti minut zaměstnaly gólmana střely Harvana, Bejčka a Kunce. Za domácí odpověděl dvěma pokusy Pešta, pokaždé však mířil nad.

V 69. minutě zazvonil na tyč po trestném kopu Pacina a stejný hráč o chvíli později hlavičkoval nad. A tak definitivní uklidnění do hostujícího tábora přišlo až v 89. minutě, kdy se po střele Kunce dostal k dorážce Soukup – 0:2.

Branky: 35. Vitásek, 89. Soukup.

Milín: Holan – Lundák, Roušar, Krejčí, Venta – Harvan (89. Škopek), Kunc, Pacina, Soukup – Bejček, Vitásek.

V příštím zápase hostí milínští fotbalisté v sobotu na svém hřišti Tuchlovice.