Milín – Petrovice
1:2 (0:1)

Hosté byli od začátku lepší a vytvořili si několik šancí. Jednu z nich navíc dokázali v 15. minutě proměnit Kiliánem, který zůstal zcela osamocený před brankou Milína.

Milínští odpověděli dvěma dobře mířenými střelami, po nichž se však míč odrazil od tyče zpět do hřiště. Petrovickým jejich pokusy chytil Vančát.

Ve druhém poločase sice hned v úvodu zahrozil Kicl, když hlavičkoval sám z malého vápna, ale pak už zlepšili domácí fotbalisté svůj pohyb, vytáhli napadání rozehrávky Petrovic až na jejich polovinu a získali převahu.

Z ní dokázal vytěžit vyrovnání J. Krušina, když se trefil přesnou hlavičkou – 1:1.

I po vstřeleném gólu pokračoval Milín v aktivitě, ale hosté trpělivě odvraceli a sami hrozili z brejků. Jeden z nich rozhodl o vítězi zápasu.

Petrovičtí se dostali do přečíslení čtyři na tři a na konci akce byla rána Brunclíka z hranice šestnáctky, která zapadla o břevno do brány – 1:2.

Milín otevřel hru. Bejček a Vrňata mohli vyrovnat, zároveň ale bylo rušno i na druhé straně, kde využívaly Petrovice děr v obraně. Samostatné úniky však Vančát třikrát kryl.