Milín - Řevnice 0:3 (0:0)

Diváci viděli svižný fotbal na obě strany. Nejprve se po rohu tlačil do zakončení hostující Tůma, na druhé straně předvedli akci na jeden dotek Kunc - Šváb - Lundák, ale následná střela posledně jmenovaného šla mimo.

Pak přišly první vážné šance. Nejprve mohl poslat do vedení Milín Lundák, ale z malého vápna přestřelil. Před Holanem byl pak stejně neúspěšný Socha. V závěru poločasu pak ještě zkoušeli překonat milínskou defenzivu Bezpalec, Rosenkranz a Pecháček, milínský brankář však odolal.

Po změně stran ukázali hráči Řevnice, proč jsou na čele tabulky s takovým náskokem. Zatlačili domácí před vlastní pokutové území, Socha střílel nad, jeho trestný kop chytil Holan. Ale v 65. minutě už nedosáhl a hosté šli do vedení po zásahu Kalivody - 0:1.

O sedm minut později pak Lhota zvýšil a když byl v 77. minutě po faulu vyloučen Sváda a z následného trestného kopu zamířil přesně Karda, bylo rozhodnuto.

Branky: 65. Kalivoda, 72. Lhota, 77. Karda. ČK: 77. Sváda (Mil.).

Milín: Holan - Sváda, Krejčí, Roušar, Pacina (72. Venta) - Harvan, Kunc, Vitásek, Soukup - Lundák (72. Sládek), Šváb (60. Zákoucký).