Nové Strašecí – Milín
1:1 (1:1)

Do utkání vstoupila obě mužstva pěkně zostra. Hned ve třetí minutě utkání musel brankář Kut zlikvidovat samostatný průnik Kunce. Na druhé straně zahrozili domácí ve 12. minutě po rohu, kdy míč proletěl až k Pejšovi, a ten propálil Holana – 1:0.

Strašečtí i nadále pokračovali ve svém náporu. Do další obrovské šance se dostal o několik minut později Kudela, ale selhal. „Místo hlavou to řešil nohou a netrefil branku,“ posteskl si domácí trenér Miloslav Mrázek.

Ve 29. minutě nádherně zahrál trestný kop z 20 metrů Kudela, ale Holan jeho ránu kryl, stejně jako ze stejné situace o tři minuty později.

Teprve poté začali vystrkovat hosté růžky. Nejdříve střílel těsně vedle Rom, ale ve 40. minutě už měli Milínští důvod k radosti. Sládek z rohového kopu našel Kuchyňku, a ten ve svém prvním zápase za Milín hlavou skóroval – 1:1.

Druhý poločas byl téměř jako přes kopírák prvního dějství, a to hlavně kvůli vyloučení milínského Havelky v 52. minutě.

Domácí tlačili, ale branku vstřelit nedokázali. Buď jejich pokusy mířily vedle nebo nad branku. Milínští zahrozili ojediněle v 68. minutě, na zkušeného Kuta však Rom přízemní střelou nevyzrál.

Na druhé straně se o chvíli později prezentoval parádním zákrokem Holan, když konečky prstů vytlačil míč nad břevno.

Branky: 12. Pejša – 39. Kuchyňka. Rozhodčí: Malý. ŽK: 1:4. ČK: 52. Havelka (Mil).

Milín: Holan – Kuchyňka, Havelka, Venta, Boukal – Škopek (M. Valta), Kunc, Sládek, Lundák – Rom, Doubek.