Velvary - Ligmet Milín 4:3 (2:0)

Domácí vstoupili do zápasu s chutí a už ve třetí minutě je dostala do vedení přesná hlavička kanonýra Maška - 1:0. I v dalších minutách pak hrály Velvary prim a Holan se měl v brance co otáčet. Na druhé straně jako první zahrozil Vitásek, jehož pokus vykopl z branky obránce Slavíček. Před odchodem do kabin stihli domácí zvýšit. Nejprve trefil po dalším rohu Průcha tyč, ale ve 45. minutě potrestal chybu obrany Bečvář - 2:0.

Po změně stran se změnil i vládce hřiště. Ve 49. minutě mířil Soukup nad, ale v 54. minutě už se trefil Šváb - 2:1.

V 56. minutě dostal domácí Moravec červenou kartu, ale rozhodčí zároveň ukázal žlutou kartu i Soukupovi a v domění, že má druhou, jej poslal do sprch také. Poměr sil tak zůstal nezměněn a Milín i přes křivdu dál tlačil.

Krejčího trestný kop Majtaník vyrazil, na druhé straně zazvonilo za Holanem břevno po pokusu Jehličky.

V 69. minutě přišlo vyrovnání. Šváb poslal míč do tyče, ale dobíhající Sládek už jej trefil dobře - 2:2. O dvě minuty později pak hosté zahráli precizně rohový kop, když Krejčí posadil míč na hlavu Bejčka a Milín šel do vedení - 2:3. Vzápětí mohl domácí "dorazit" Zákoucký, ale ve vyložené šanci zaváhal.

Domácí se nadechli k vyrovnání a nakonec získali i vítězství, když jim podle mínění hostů hodně pomohla přízeň rozhodčího.

V 74. minutě proměnil sporně odpískanou penaltu Mašek a stejný hráč potom rozhozenému Milínu sebral i bod, když jej obránci vystavili do ofsajdu, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře a domácí útočník dovršil hattrick - 4:3.

Branky: 3., 74. a 77. Mašek, 45. Bečvář - 54. Šváb, 69. Sládek, 71. O. Bejček.

Milín: Holan - Pacina, Roušar, Krejčí, Venta (46. Sládek) - Harvan, Soukup, Lundák (46. Šváb) - O. Bejček, Vitásek, Zákoucký.

V sobotu hraje od 15 hodin Milín na svém hřišti proti Hradištku.