VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky vyšších fotbalových soutěží mládeže

Střední Čechy/ Jaké byly výsledky ve vyšších fotbalových soutěžích mládeže?

14.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Hájek

Česká liga dorostu

20. kolo: Č. Budějovice B – Plzeň B 2:1 (starší), 2:3 (mladší), Teplice – Bohemians B 0:3, 1:1, Pardubice – Motorlet 0:1, 1:0, Příbram B – Hr. Králové B 1:3, 0:1, Kladno – Blšany 4:0, 3:0, Sparta Praha B – Slavia Praha B 0:3, 5:1, FK Kolín – Most 1:3, 1:3, Jablonec – Liberec 1:4, 1:3.

Starší

 1. Most⋌ 20 17 1  ­2 51:19 52

 2. Slavia Praha⋌ 20 12 4 ­ 4 57:18 40

 3. Bohemians 05 B ⋌ 20 11 4  5 ­34:22 37

 4. Teplice⋌ 20 11 2 ­ 7 47:38 35

 5. Liberec⋌ 20 10 4­  6 35:31 34

 6. Motorlet⋌ 20 10 4­  6 33:29 34

 7. Pardubice⋌ 20  9 5 ­ 6 33:17 32

 8. Jablonec⋌ 20 10 2­  8 40:34 32

 9. Sparta Praha⋌ 20 10 2 ­ 8 37:33 32

10. Kladno⋌ 20  8 4 ­ 8 38:28 28

11. Hr. Králové⋌ 20  7 3 ­10 28:26 24

12. Plzeň B⋌ 20  5 5 10­ 28:34 20

13. Č. Budějovice⋌ 20  5 4 ­11 27:39 19

14. Blšany⋌ 20  4 1 ­15 20:62 13

15. M. Příbram B⋌ 20  3 3 14­ 24:62 12

16. FK Kolín⋌ 20  3 2­ 15 24:64 11

Mladší

 1. Sparta Praha⋌ 20 16 2 ­ 2 83:22 50

 2. Most⋌ 20 12 5  ­3 47:21 41

 3. Slavia Praha⋌ 20 12 2 ­ 6 43:25 38

 4. Pardubice⋌ 20 10 6 ­ 4 28:18 36

 5. Liberec⋌ 20 10 4­  6 35:27 34

 6. Plzeň B⋌ 20 10 3  7­ 33:27 33

 7. Motorlet⋌ 20  9 5­  6 47:27 32

 8. Jablonec⋌ 20 10 0­ 10 32:31 30

 9. Bohemians 05 B ⋌ 20  7 7  6 ­28:32 28

10. Hr. Králové⋌ 20  7 6 ­ 7 26:23 27

11. Kladno⋌ 20  7 4 ­ 9 31:35 25

12. Teplice⋌ 20  6 7 ­ 7 20:25 25

13. FK Kolín⋌ 20  4 5­ 11 24:47 17

14. M. Příbram B⋌ 20  5 2 13­ 26:50 17

15. Č. Budějovice⋌ 20  4 2 ­14 17:38 14

16. Blšany⋌ 20  1 0 ­19  9:81  3

Česká divize dorostu

Skupina A

16. kolo: Vejprnice – Sp. Příbram 3:0, 3:1, Klatovy – Motorlet B 2:0, 0:2, Tábor – Benešov 1:2, 2:1, Rokycany – Podolí 1:2, 2:3, Libuš – Prachatice 0:1, 2:0, ZČE Plzeň – Prazd. Plzeň 5:0, 2:0, Meteor Praha – Strakonice 2:0, 3:0.

Starší

 1. Meteor Praha⋌ 16 12 0 ­ 4 34:20 36

 2. Rokycany⋌ 16 10 2 ­ 4 35:19 32

 3. Vejprnice⋌ 16  8 3 ­ 5 34:22 27

 4. Strakonice⋌ 16  8 3 ­ 5 31:19 27

 5. Prachatice⋌ 16  9 0 ­ 7 26:19 27

 6. Klatovy⋌ 16  8 1 ­ 7 35:29 25

 7. Motorlet B⋌ 16  7 2  7­ 27:23 23

8. Sp. Příbram⋌ 16  7 ­2  7 24:30 23

 9. Podolí⋌ 16  6 3 ­ 7 24:28 21

10. Libuš⋌ 16  6 2­  8 16:24 20

11. Benešov⋌ 16  5 4­  7 27:30 19

12. Tábor⋌ 16  5 3­  8 22:31 18

13. ZČE Plzeň⋌ 16  5 ­0 11 20:33 15

14. Prazd. Plzeň⋌ 16  2 ­3 11 15:43  9

Mladší

 1. Meteor Praha⋌ 16 11 4 ­ 1 48:11 37

 2. Motorlet B⋌ 16 11 3  2­ 33:11 36

 3. Podolí⋌ 16 11 2 ­ 3 32:16 35

 4. Vejprnice⋌ 16 10 2 ­ 4 38:19 32

 5. Prachatice⋌ 16  8 4 ­ 4 35:18 28

 6. Libuš⋌ 16  8 2­  6 26:32 26

 7. Tábor⋌ 16  6 3­  7 24:30 21

 8. Benešov⋌ 16  6 1­  9 32:38 19

 9. Strakonice⋌ 16  3 6 ­ 7 13:17 15

10. Rokycany⋌ 16  4 3 ­ 9 20:32 15

11. Sp. Příbram⋌ 16  3 ­5  8 18:31 14

12. Prazd. Plzen⋌ 16  3 ­4  9 20:38 13

13. Klatovy⋌ 16  3 3 ­10 20:43 12

14. ZČE Plzeň⋌ 16  3 ­2 11 13:36 11

Skupina B

16. kolo: Rakovník – Děčín 0:2, 1:3, Česká Lípa – Admira Praha 0:0, 1:0, Vikt. Žižkov – Kladno B 0:0, 4:4, Sokolov – Junior Praha 5:0, 1:1, Ústí n. L. – Dukla Praha 2:1, 0:2, Roudnice – K. Vary 0:2, 3:0, Neratovice – Most B 3:2, 1:0.

Starší

 1. Sokolov⋌ 16 12 0­  4 44:17 36

 2. Dukla Praha⋌ 16 10 2 ­ 4 48:21 32

 3. K. Vary⋌ 16  9 4 ­ 3 47:27 31

 4. Ústí n. L.⋌ 16 10 0  ­6 54:29 30

 5. Vikt. Žižkov⋌ 16  9 3­  4 41:22 30

 6. Most⋌ 16  9 2  ­5 38:22 29

 7. Roudnice⋌ 16  8 4 ­ 4 29:18 28

 8. Kladno B⋌ 16  8 2  6­ 34:23 26

 9. Junior Praha⋌ 16  7 3 ­ 6 26:38 24

10. Děčín⋌ 16  6 2­  8 24:32 20

11. Česká Lípa⋌ 16  5 2 ­ 9 22:40 17

12. Neratovice⋌ 16  3 1 ­12 18:36 10

13. Admira Praha⋌ 16  3 1 ­12 14:49 10

14. Rakovník⋌ 16  0 0­ 16  8:73  0

Mladší

 1. Sokolov⋌ 16 12 3­  1 52:9  39

 2. Vikt. Žižkov⋌ 16 11 2­  3 46:23 35

 3. Dukla Praha⋌ 16  9 3 ­ 4 35:15 30

 4. Junior Praha⋌ 16  9 3 ­ 4 34:16 30

 5. Ústí n. L.⋌ 16  9 1  ­6 51:29 28

 6. K. Vary⋌ 16  7 4 ­ 5 28:22 25

 7. Kladno B⋌ 16  7 4  5­ 35:32 25

 8. Most⋌ 16  8 1  ­7 34:36 25

 9. Neratovice⋌ 16  7 2 ­ 7 23:25 23

10. Roudnice⋌ 16  5 3 ­ 8 19:26 18

11. Děčín⋌ 16  4 3­  9 25:50 15

12. Česká Lípa⋌ 16  3 2 ­11 14:38 11

13. Admira Praha⋌ 16  2 3 ­11 24:48  9

14. Rakovník⋌ 16  1 2­ 13  9:60  5

Skupina C

16. kolo: Nový Bydžov – Pardubice B 3:2, 2:1, Jablonec B – Mladá Boleslav B 0:0, 5:1, Pěnčín/Turnov – Český Dub 0:1, 4:1, SK Chrudim – Čelákovice 1:2, 2:0, Náchod/Deštné – AFK Chrudim 0:0, 1:1, Čáslav – Kutná Hora 2:1, 3:2, Olympia Hradec Králové – Liberec B 1:0, 2:3.

Starší

 1. Ml. Boleslav⋌ 16 12 2­  2 49:11 38

 2. Liberec B⋌ 16 10 3  3­ 43:18 33

 3. AFK Chrudim⋌ 16 10 3­  3 35:10 33

 4. Ol. Hr. Králové⋌ 16 10 2 ­ 4 33:20 32

 5. Nový Bydžov⋌ 15 10 1­  4 46:22 31

 6. Čáslav⋌ 16  9 2­  5 24:20 29

 7. Jablonec B⋌ 15  6 2  7­ 37:27 20

 8. Pardubice ⋌ 16  5 5  6 ­21:24 20

 9. Náchod/Deš­tné⋌ 16  6 2  8 24:29 20

10. Kutná Hora⋌ 16  4 3 ­ 9 18:37 15

11. Pěnčín/Tur­nov⋌ 16  4 2 10 18:35 14

12. Čelákovice⋌ 16  3 4 ­ 9 20:47 13

13. SK Chrudim⋌ 16  3 1­ 12 17:49 10

14. Český Dub⋌ 16  2 2 ­12 10:46  8

Mladší

 1. Nový Bydžov⋌ 15 14 1­  0 45:10 43

 2. Jablonec B⋌ 15 11 1  3­ 46:16 34

 3. Pardubice ⋌ 16 11 1  4 ­45:17 34

 4. AFK Chrudim⋌ 16 11 1­  4 45:18 34

 5. Liberec B⋌ 16 10 2  4­ 34:15 32

 6. Ol. Hr. Králové⋌ 16  8 2 ­ 6 39:27 26

 7. Ml. Boleslav⋌ 16  7 4­  5 31:26 25

 8. Čáslav⋌ 16  6 3­  7 27:36 21

 9. Náchod/Deš­tné⋌ 16  5 3  8 35:46 18

10. Pěnčín/Tur­nov⋌ 16  5 2  9 23:42 17

11. SK Chrudim⋌ 16  5 1­ 10 21:36 16

12. Čelákovice⋌ 16  3 1 ­12 19:43 10

13. Kutná Hora⋌ 16  2 3 ­11 17:59  9

14. Český Dub⋌ 16  0 1 ­15 14:50  1

Česká liga žáků

20. kolo: Slavia Praha – Plzeň 4:2 (starší), 2:0 (mladší), Most – Sokolov 2:1, 1:2, Neratovice – Hořovice 3:3, 2:1, Ml. Boleslav – Sparta Praha 3:2, 0:1, Hr. Králové – M. Příbram 0:0, 3:1, Bohemians 1905 – Jablonec 1:1, 1:1, Motorlet – Č. Budějovice 0:3, 3:3, Teplice – Pardubice 4:1, 0:2.

Starší

 1. Slavia Praha⋌ 20 13 1 ­ 6 54:26 40

 2. Č. Budějovice⋌ 20 12 3 ­ 5 40:22 39

 3. Teplice⋌ 20 11 3 ­ 6 45:24 36

 4. Bohemians 1905⋌ 20 11 3­  6 43:35 36

5. M. Příbram⋌ 20 10 ­4  6 39:26 34

 6. Plzeň⋌ 20 ­10 4  6 36:24 34

 7. Hr. Králové⋌ 20 10 3 ­ 7 41:23 33

 8. Ml. Boleslav⋌ 20 10 3­  7 40:27 33

 9. Pardubice⋌ 20  8 5 ­ 7 25:30 29

10. Sparta Praha⋌ 20  9 1 ­10 27:34 28

11. Jablonec⋌ 20  6 6­  8 33:25 24

12. Most⋌ 20  6 5  ­9 24:33 23

13. Motorlet⋌ 20  6 4­ 10 22:37 22

14. Hořovice⋌ 20  5 4 ­11 34:47 19

15. Sokolov⋌ 20  5 4­ 11 31:44 19

16. Neratovice⋌ 20  0 3 ­17 12:89  3

Mladší

 1. Slavia Praha⋌ 20 19 0 ­ 1 103:8   57

 2. Sparta Praha⋌ 20 18 0 ­ 2  80:14  54

 3. Motorlet⋌ 20 11 5­  4  48:30  38

 4. Hr. Králové⋌ 20 12 1 ­ 7  52:23  37

 5. Plzeň⋌ 20 ­12 1  7  54:28  37

 6. Teplice⋌ 20 10 5 ­ 5  36:27  35

 7. Ml. Boleslav⋌ 20 10 3­  7  37:16  33

 8. Sokolov⋌ 20  9 3­  8  37:36  30

 9. Jablonec⋌ 20  8 5­  7  32:29  29

10. Bohemians⋌ 20  8 4  ­8  32:29  28

11. Pardubice⋌ 20  6 3 ­11  25:48  21

12. M. Příbram⋌ 20  6 ­2 12  30:44  20

13. Most⋌ 20  5 4 1­1  25:49  19

14. Č. Budějovice⋌ 20  4 3 ­13  29:37  15

15. Neratovice⋌ 20  1 1 ­18  13:124  4

16. Hořovice⋌ 20  1 0 ­19  12:103  3

Česká divize žáků

Skupina A

16. kolo: Vejprnice – Meteor Praha 3:1, 2:4, Č. Budějovice B – Sedlčany 3:0, 2:7, M. Příbram B – J. Hradec 1:1, 5:2, Rokycany – Sušice 2:1, 0:0, Plzeň B – Tábor 5:2, 2:0, Čtyři Dvory – Slavia Praha B 0:3, 0:1, Písek – Klatovy 2:3, 4:1.

Starší

 1. Slavia Praha B⋌ 15 14 1  0­ 48:5  43

 2. Vejprnice⋌ 16 10 3 ­ 3 39:13 33

 3. J. Hradec⋌ 16 10 1­  5 31:26 31

 4. Meteor Praha⋌ 16  8 5 ­ 3 35:14 29

 5. Klatovy⋌ 15  8 4 ­ 3 39:20 28

 6. Plzeň B⋌ 16  9 0  7­ 28:27 27

 7. Tábor⋌ 16  7 3­  6 41:28 24

 8. Č. Budějovice⋌ 16  6 4 ­ 6 19:20 22

 9. Písek⋌ 16  6 3­  7 32:26 21

10. M. Příbram B⋌ 16  6 1  9­ 26:42 19

11. Sušice⋌ 16  4 2 ­10 13:17 14

12. Rokycany⋌ 16  4 1 ­11 17:34 13

13. Sedlčany⋌ 16  3 1 ­12 11:46 10

14. Čtyři Dvory⋌ 16  1 1 ­14  3:64  4

Mladší

 1. Písek⋌ 16 14 1­  1 54:9  43

 2. M. Příbram B⋌ 16 13 3  0­ 56:8  42

 3. Slavia Praha B⋌ 15 11 2  2­ 43:10 35

4. Sedlčany⋌ 16  9 4 ­ 3 41:26 31

 5. Č. Budějovice⋌ 16  8 1 ­ 7 27:34 25

 6. Sušice⋌ 16  7 2 ­ 7 17:16 23

 7. Rokycany⋌ 16  6 3 ­ 7 25:28 21

 8. Vejprnice⋌ 16  5 3 ­ 8 20:30 18

 9. Meteor Praha⋌ 16  5 1 ­10 23:29 16

10. Plzeň B⋌ 16  5 1 10­ 23:40 16

11. Klatovy⋌ 15  4 2 ­ 9 24:33 14

12. J. Hradec⋌ 16  4 2­ 10 12:34 14

13. Tábor⋌ 16  4 2­ 10 16:43 14

14. Čtyři Dvory⋌ 16  2 1 ­13  4:45  7

Skupina B

16. kolo: Karlovy Vary – Teplice B 1:1, 1:1, Most B – Dukla Praha 1:2, 0:3, Vikt. Žižkov – Ústí n. L. 1:2, 3:11, Junior Praha – Česká Lípa 2:1, 3:0, Kladno – Sparta Praha B 3:0, 1:1, Podolí – Tachov 0:0, 0:2, Děčín – FŠ Most 4:0, 0:1.

Starší

 1. Kladno⋌ 16 13 1 ­ 2 58:16 40

 2. Vikt. Žižkov⋌ 16 11 2­  3 54:20 35

 3. Dukla Praha⋌ 16  9 5 ­ 2 34:21 32

 4. Teplice B⋌ 16  9 3  4­ 47:26 30

 5. Ústí n. L.⋌ 16  8 2  ­6 45:29 26

 6. Tachov⋌ 16­  7 4  5 28:21 25

 7. K. Vary⋌ 16  6 5 ­ 5 21:26 23

 8. Podolí⋌ 16  6 4 ­ 6 19:32 22

 9. Sparta Praha B⋌ 16  6 1  9­ 39:34 19

10. Děčín⋌ 16  5 3­  8 26:28 18

11. Junior Praha⋌ 16  5 2 ­ 9 26:48 17

12. Most B⋌ 16  5 1 10­ 28:40 16

13. FŠ Most⋌ 16  4 1 1­1 16:60 13

14. Česká Lípa⋌ 16  1 0 ­15 14:54  3

Mladší

 1. Kladno⋌ 16 14 2 ­ 0 68:4  44

 2. Ústí n. L.⋌ 16 13 2  ­1 66:16 41

 3. Sparta Praha B⋌ 16 12 3  1­ 75:12 39

 4. Dukla Praha⋌ 16 11 2 ­ 3 52:16 35

 5. Děčín⋌ 16  8 0­  8 31:35 24

 6. Teplice B⋌ 16  7 1  8­ 32:26 22

 7. Junior Praha⋌ 16  6 4 ­ 6 21:34 22

 8. K. Vary⋌ 16  6 3 ­ 7 36:43 21

 9. Vikt. Žižkov⋌ 16  7 0­  9 26:44 21

10. Podolí⋌ 16  6 0 ­10 18:41 18

11. Tachov⋌ 16­  5 0 11 27:44 15

12. Most B⋌ 16  2 3 11­ 13:46  9

13. Česká Lípa⋌ 16  3 0 ­13  9:49  9

14. FŠ Most⋌ 16  1 2 1­3  7:71  5

Skupina C

16. kolo: Hr. Králové B – Ol. Hr. Králové 0:0, 1:0, Pěnčín/Turnov – Č. Třebová 1:1, 1:1, AFK Chrudim – T. Pardubice 9:1, 5:0, FK Kolín – Svitavy 1:0, 8:0, Náchod /Deštné – Vysoké Mýto 2:2, 2:2, Ml. Boleslav B – St. Boleslav 0:3, 4:1, Cidlina – Liberec 0:2, 3:1.

Starší

 1. Liberec⋌ 16 14 2­  0 48:8  44

 2. Chrudim⋌ 16 12 2­  2 46:13 38

 3. Náchod/Deš­tné⋌ 16  9 4  3 45:17 31

 4. Cidlina⋌ 16 10 1 ­ 5 44:22 31

 5. FK Kolín⋌ 16 10 1­  5 39:28 31

 6. Ol. Hr. Králové⋌ 16  7 5 ­ 4 44:29 26

 7. Ml. Boleslav⋌ 16  7 5­  4 35:23 26

 8. Vysoké Mýto⋌ 16  7 3 ­ 6 29:19 24

 9. Hr. Králové⋌ 16  5 4 ­ 7 31:27 19

10. Svitavy⋌ 16  4 3 ­ 9 21:24 15

11. St. Boleslav⋌ 16  3 2­ 11 21:53 11

12. Č. Třebová⋌ 16  2 4 ­10 14:36 10

13. T. Pardubice⋌ 16  3 0 ­13 14:59  9

14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 16  0 2 14  8:81  2

Mladší

 1. Chrudim⋌ 16 14 1­  1 82:13 43

 2. Ol. Hr. Králové⋌ 16 13 1 ­ 2 41:13 40

 3. Liberec⋌ 16 11 3­  2 63:16 36

 4. Náchod/Deš­tné⋌ 16 10 4  2 43:22 34

 5. Cidlina⋌ 16  9 3 ­ 4 37:18 30

 6. FK Kolín⋌ 16  8 0­  8 48:36 24

 7. Hr. Králové⋌ 16  7 3 ­ 6 31:28 24

 8. Vysoké Mýto⋌ 16  6 5 ­ 5 31:22 23

 9. Č. Třebová⋌ 16  6 2 ­ 8 32:42 20

10. Svitavy⋌ 16  5 1 ­10 17:36 16

11. Ml. Boleslav⋌ 16  4 3­  9 26:41 15

12. T. Pardubice⋌ 16  2 1 ­13  6:53  7

13. St. Boleslav⋌ 16  1 2­ 13 14:66  5

14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 16  1 1 14 13:78  4

Dorost – Krajský přebor

20. kolo: Beroun – Novo Kladno 4:1 (starší), 1:0 (mladší) Kosmonosy – FK Kolín B 3:0, 3:0 nedohráno pro malý počet hráčů hostů, Brandýs n. L. – AFK Kolín 0:1, 2:1, St. Boleslav – Poděbrady 7:0, 2:1, Nymburk – Týnec n. S. 2:0, 3:3, Vlašim – Votice 5:0, 0:2, Slaný – Dobříš 3:1, 6:1, Sedlčany – Hořovice 1:2, 0:4.

Starší

 1. Hořovice⋌ 20 14 3 ­ 3 55:22 45

 2. Slaný⋌ 20 12 5 ­ 3 51:21 41

 3. Vlašim⋌ 20 13 1­  6 64:31 40

 4. Nymburk⋌ 18 12 4  ­2 33:12 40

 5. Brandýs n. L.⋌ 20 12 0  ­8 48:37 36

 6. Beroun⋌ 19  9 6  ­4 52:33 33

 7. Kosmonosy⋌ 20  9 5 ­ 6 38:32 32

8. Dobříš⋌ 19  8 6­  5 43:36 30

 9. FK Kolín B⋌ 20  9 3  8­ 48:48 30

10. AFK Kolín⋌ 19  7 2­ 10 41:48 23

11. Novo Kladno⋌ 19  6 4 ­ 9 43:41 22

12. St. Boleslav⋌ 20  6 4­ 10 36:49 22

13. Sedlčany⋌ 19  5 1 ­13 39:53 16

14. Poděbrady⋌ 20  4 4 ­12 34:71 16

15. Votice⋌ 20  4 1 ­15 24:51 13

16. Týnec n. S⋌ 19  1 1 17­ 17:81  4

Mladší

 1. Hořovice⋌ 20 16 2 ­ 2 79:14  50

 2. Kosmonosy⋌ 20 12 5 ­ 3 53:19  41

 3. Votice⋌ 20 13 2 ­ 5 48:23  41

 4. St. Boleslav⋌ 20 13 2­  5 50:37  41

 5. Beroun⋌ 19 12 2  ­5 43:23  38

 6. Vlašim⋌ 20 11 2­  7 51:40  35

 7. Slaný⋌ 20 10 2 ­ 8 61:39  32

 8. FK Kolín B⋌ 20 10 2  8­ 49:34  32

 9. Novo Kladno⋌ 19  9 3 ­ 7 46:25  30

10. Nymburk⋌ 18  8 5  ­5 37:26  29

11. Sedlčany⋌ 19  8 3 ­ 8 53:41  27

12. Dobříš⋌ 19  8 2­  9 47:40  26

13. AFK Kolín⋌ 19  3 0­ 16 35:80   9

14. Brandýs n. L.⋌ 20  2 3 1­5 14:66   9

15. B. Poděbrady⋌ 20  3 0 ­17 28:114  9

16. Týnec n. S⋌ 19  0 1 18­ 12:85   1

Dorost – I. A třída

Skupina A

16. kolo: Tn. Rakovník – Velký Borek 4:0, Velvary – Č. Kralupy 4:2, K. Kralupy – Zlonice 8:4, Unhošť – N. Strašecí 1:3, Kročehlavy – Mělník 0:0, Byšice – Lužec 9:0, Sp. Kladno – Nelahozeves 3:0.

 1. Mělník⋌ 16 12 3­  1 65:22  39

 2. Č. Kralupy⋌ 16 12 2 ­ 2 59:15  38

 3. K. Kralupy⋌ 16 10 3 ­ 3 52:22  33

 4. Tn. Rakovník⋌ 16  9 3­  4 60:26  30

 5. N. Strašecí⋌ 16  9 3 ­ 4 66:34  30

 6. Kročehlavy⋌ 16  8 4 ­ 4 49:28  28

 7. Sp. Kladno⋌ 16  9 1 ­ 6 34:31  28

 8. Byšice⋌ 16  6 1 ­ 9 39:39  19

 9. Velvary⋌ 16  6 1 ­ 9 46:50  19

10. Velký Borek⋌ 16  5 2­  9 22:32  17

11. Lužec⋌ 16  4 3­  9 27:55  15

12. Nelahozeves⋌ 16  4 2­ 10 20:50  14

13. Unhošť⋌ 16  4 0 1­2 23:59  12

14. Zlonice⋌ 16  0 0 ­16 11:110  0

Skupina B

16. kolo: Jirny – Mn. Hradiště 1:3, Lysá n. L. – Pěčice 0:3, Kost. Hlavno – Dol. Bousov 2:1, Krnsko – Zeleneč 0:3, Akuma Ml. Boleslav – Litol 7:1, Kostomlaty – Semice 0:1, Luštěnice – Poděbrady 3:0.

 1. Mn. Hradiště⋌ 16 13 3 ­ 0 54:14 42

 2. Pěčice⋌ 16 11 4 ­ 1 58:16 37

 3. Kost. Hlavno⋌ 16 11 0 ­ 5 45:25 33

 4. Luštěnice⋌ 16 10 1 ­ 5 51:20 31

 5. Krnsko⋌ 16  8 5 ­ 3 38:19 29

 6. Semice⋌ 16  7 4 ­ 5 33:18 25

 7. Zeleneč⋌ 16  8 1­  7 36:30 25

 8. Sn. Poděbrady⋌ 16  7 3 ­ 6 31:24 24

 9. Jirny⋌ 16  6 2 ­ 8 32:31 20

10. Akuma MB⋌ 16  6 2  ­8 25:30 20

11. Dol. Bousov⋌ 16  5 4­  7 23:33 19

12. Lysá n. L.⋌ 16  3 1 1­2 16:51 10

13. Kostomlaty⋌ 16  2 0 ­14 14:64  6

14. Litol⋌ 16  0 0­ 16 10:91  0

Skupina C

16. kolo: Kluky – Dol. Kralovice 1:2, Uhl. Janovice – Kunice 1:1, Veltruby – Stř. Skalice 1:2, Pečky – Sázava 5:0, Říčany – Velim 2:3, Libodřice – Kouřim 2:1, Zásmuky – Český Brod 2:4.

 1. Kunice⋌ 16 13 1 ­ 2 64:16 40

 2. Velim⋌ 16 13 1­  2 61:17 40

 3. Pečky⋌ 16 11 2 ­ 3 56:23 35

 4. Český Brod⋌ 16 11 1­  4 48:30 34

 5. Říčany⋌ 16  7 4 ­ 5 43:37 25

 6. Veltruby⋌ 16  8 1 ­ 7 26:31 25

 7. Kouřim⋌ 16  6 5­  5 33:33 23

 8. D. Kralovice⋌ 16  6 3 ­ 7 31:24 21

 9. Libodřice⋌ 16  5 3 ­ 8 33:47 18

10. Kluky⋌ 16  4 2 ­10 22:31 14

11. Stř. Skalice⋌ 16  3 5 ­ 8 18:56 14

12. Sázava⋌ 16  4 1 ­11 25:50 13

13. Zásmuky⋌ 16  2 3 ­11 23:52  9

14. Uhl. Janovice⋌ 16  1 4 ­11 16:52  7

Skupina D

16. kolo: Všeradice – Loděnice 2:1, Černolice – Rožmitál 11:2, Nový Knín – Žebrák 3:1, Benešov – Jílové 2:3, Králův Dvůr – Průhonice 7:1, Zdice – Nespeky 6:0, Sedl/Prčice – Petrovice 3:0.

 1. Černolice⋌ 16 13 3 ­ 0 87:10 42

2. Nový Knín⋌ 16 12 3­  1 57:20 39

 3. Sedl/Prči­ce⋌ 16 10 2  4 54:21 32

 4. Jílové⋌ 16  9 5 ­ 2 39:20 32

 5. Králův Dvůr⋌ 16  8 2­  6 40:22 26

 6. Všeradice⋌ 16  8 2 ­ 6 37:36 26

 7. Průhonice⋌ 16  7 2 ­ 7 29:44 23

 8. Zdice⋌ 16  6 4 ­ 6 34:36 22

9. Petrovice⋌ 16  6 4 ­ 6 28:37 22

10. Loděnice⋌ 16  6 1 ­ 9 24:36 19

11. Rožmitál⋌ 16  4 1­ 11 39:64 13

12. Benešov⋌ 16  3 3­ 10 35:61 12

13. Nespeky⋌ 16  2 1 ­13 20:80  7

14. Žebrák⋌ 16  1 ­1 14 19:55  4

Žáci – Krajský přebor

20. kolo: Votice – Čáslav 1:5 (starší), 0:6 (mladší), Kosmonosy – SK Kladno 1:5, 1:5, Lysá n. L – Slaný 3:2, 4:0, Kutná Hora – Nymburk 0:0, 4:1, Jílové – Beroun 3:1, 0:1, Čelákovice – SK Rakovník 0:4, 0:7, Benešov – Tn. Rakovník 6:0, 2:0, Mn. Hradiště – Sp. Příbram 3:1, 1:0.

Starší

 1. Nymburk⋌ 19 16 2  ­1 54:12 50

 2. Čáslav⋌ 19 14 5­  0 54:11 47

 3. Lysá n. L.⋌ 20 14 3  ­3 50:25 45

 4. SK Kladno⋌ 20 13 4 ­ 3 74:22 43

 5. Benešov⋌ 19 11 5­  3 63:19 38

 6. SK Rakovník⋌ 20 11 2­  7 43:27 35

 7. Mn. Hradiště⋌ 20  9 5 ­ 6 31:28 32

 8. Kosmonosy⋌ 19  8 4 ­ 7 38:27 28

 9. Beroun⋌ 20  8 4  ­8 30:28 28

10. Jílové⋌ 20  8 1 ­11 45:42 25

11. Sp. Příbram⋌ 20  5 ­4 11 21:39 19

12. Tn. Rakovník⋌ 20  5 4­ 11 21:47 19

13. Slaný⋌ 20  5 3 ­12 20:58 18

14. Kutná Hora⋌ 20  3 3 ­14 33:68 12

15. Čelákovice⋌ 20  2 1 ­17 16:69  7

16. Votice⋌ 20  1 0 ­19  8:79  3

Mladší

 1. SK Kladno⋌ 20 17 1 ­ 2 93:15  52

 2. Benešov⋌ 19 16 3­  0 76:3   51

 3. Čáslav⋌ 19 14 2­  3 69:21  44

 4. Beroun⋌ 20 11 5  ­4 39:21  38

 5. Lysá n. L.⋌ 20 10 4  ­6 57:33  34

 6. Jílové⋌ 20 11 1 ­ 8 34:26  34

 7. SK Rakovník⋌ 20 10 3­  7 62:32  33

8. Sp. Příbram⋌ 20 10 ­2  8 57:27  32

 9. Kosmonosy⋌ 19  9 3 ­ 7 39:34  30

10. Mn. Hradiště⋌ 20  6 3 ­11 27:41  21

11. Kutná Hora⋌ 20  4 8 ­ 8 21:35  20

12. Nymburk⋌ 19  4 4 1­1 23:37  16

13. Čelákovice⋌ 20  5 1 ­14 31:76  16

14. Votice⋌ 20  3 4 ­13 15:89  13

15. Tn. Rakovník⋌ 20  3 3­ 14 10:68  12

16. Slaný⋌ 20  1 1 ­18 10:105  4

Žáci – I. A třída

Skupina A

16. kolo: SK Rakovník B – Rožmitál 2:0, 6:0, Novo Kladno – Hořovice B 3:1, 1:2, Rudná – Králův Dvůr 4:2, 2:1, Brandýsek – N. Strašecí 2:0, 0:3, Kročehlavy – Kralupy 1:1, 1:0, Zdice – Dobříš 0:0, 1:5, Sp. Kladno – Velvary 4:0, 7:0.

Starší

1. Dobříš⋌ 16 14 2­  0 54:6  44

 2. Rudná⋌ 16 11 1 ­ 4 44:22 34

 3. SK Rakovník B⋌ 16 10 2  4­ 47:30 32

 4. N. Strašecí⋌ 16  9 4 ­ 3 35:14 31

 5. Králův Dvůr⋌ 16  8 0­  8 50:44 24

 6. Kročehlavy⋌ 16  7 1 ­ 8 24:28 22

 7. Hořovice B⋌ 16  6 3  7­ 32:38 21

 8. Rožmitál⋌ 16  6 1­  9 45:32 19

 9. Novo Kladno⋌ 16  5 4 ­ 7 31:55 19

10. Sp. Kladno⋌ 16  5 3 ­ 8 26:36 18

11. Velvary⋌ 16  5 2 ­ 9 19:31 17

12. Kralupy⋌ 16  4 4 ­ 8 20:32 16

13. Brandýsek⋌ 16  4 2­ 10 18:59 14

14. Zdice⋌ 16  2 3 ­11 15:33  9

Mladší

 1. N. Strašecí⋌ 16 15 0 ­ 1 78:7  45

 2. Sp. Kladno⋌ 16 12 2 ­ 2 76:12 38

 3. Kročehlavy⋌ 16 12 2 ­ 2 54:14 38

 4. Králův Dvůr⋌ 16 11 0­  5 58:18 33

5. Dobříš⋌ 16 10 2­  4 54:19 32

 6. Kralupy⋌ 16  9 4 ­ 3 39:15 31

 7. Hořovice B⋌ 16  8 0  8­ 35:46 24

 8. SK Rakovník B⋌ 16  7 1  8­ 31:56 22

 9. Rudná⋌ 16  6 3 ­ 7 23:35 21

10. Rožmitál⋌ 16  4 1­ 11 24:64 13

11. Novo Kladno⋌ 16  3 2 ­11 13:43 11

12. Velvary⋌ 16  3 1 ­12 17:65 10

13. Brandýsek⋌ 16  3 0­ 13 10:61  9

14. Zdice⋌ 16  0 0 ­16  8:65  0

Skupina B

16. kolo: Beck Mělník – Velký Borek 1:2, 0:3, Brandýs n. L. – Pěčice 0:3, 4:0, Pš. Mělník – Krnsko 4:2, 7:0, Boh. Poděbrady – Pečky 2:4, 4:1, Benátky n. J. – Nymburk B 1:3, 6:2, Libiš – Semice 2:1, 2:0, Odol. Voda – Sn. Poděbrady 12:2, 0:0.

Starší

 1. Pš. Mělník⋌ 16 14 0­  2 73:23  42

 2. Velký Borek⋌ 16 11 1­  4 56:13  34

 3. Pečky⋌ 16 11 1 ­ 4 63:24  34

 4. Pěčice⋌ 16 11 0 ­ 5 50:29  33

 5. Semice⋌ 16 11 0 ­ 5 41:25  33

 6. Libiš⋌ 16  9 4­  3 30:21  31

 7. Brandýs n. L.⋌ 16  6 3  ­7 32:29  21

 8. Nymburk B⋌ 16  6 2  8­ 35:50  20

 9. Odol. Voda⋌ 16  6 1 ­ 9 58:53  19

10. Boh. Poděbrady⋌ 16  5 4 ­ 7 28:31  19

11. Krnsko⋌ 16  5 1 ­10 29:35  16

12. Beck Mělník⋌ 16  3 2­ 11 21:52  11

13. Benátky n. J.⋌ 16  3 2 1­1 18:55  11

14. Sn. Poděbrady⋌ 16  0 1 ­15  7:101  1

Mladší

 1. Brandýs n. L.⋌ 16 15 0  ­1 85:4  45

 2. Pš. Mělník⋌ 16 15 0­  1 71:6  45

 3. Velký Borek⋌ 16 12 0­  4 41:12 36

 4. Libiš⋌ 16 10 1­  5 52:28 31

 5. Pěčice⋌ 16 10 0 ­ 6 67:16 30

 6. Benátky n. J.⋌ 16  9 0  ­7 42:35 27

 7. Nymburk B⋌ 16  8 0  8­ 44:63 24

 8. Semice⋌ 16  7 2 ­ 7 35:37 23

 9. Boh. Poděbrady⋌ 16  7 1 ­ 8 31:34 22

10. Pečky⋌ 16  4 4 ­ 8 22:50 16

11. Odol. Voda⋌ 16  2 3 ­11 15:48  9

12. Krnsko⋌ 16  3 0 ­13 13:78  9

13. Sn. Poděbrady⋌ 16  2 2 ­12  7:49  8

14. Beck Mělník⋌ 16  1 1­ 14 11:76  4

Skupina C

16. kolo: Kouřim – Malešov 2:2, 6:3, AFK Kolín – Čáslav B 3:2, 0:1, Úvaly – Vlašim 0:3, 0:11, Sázava – FK Kolín B 1:4, 1:2, Říčany – Týnec n. S. 4:1, 5:0, Uhl. Janovice – Nespeky 5:1, 0:7, Sedlec/Prčice – Český Brod 1:1, 7:0.

Starší

 1. Český Brod⋌ 16 13 3­  0 59:14 42

 2. Vlašim⋌ 16 13 1­  2 50:9  40

 3. Říčany⋌ 16 10 3 ­ 3 49:16 33

 4. Malešov⋌ 16 10 2­  4 45:19 32

 5. FK Kolín B⋌ 16  9 3  4­ 45:22 30

 6. Sázava⋌ 16  8 4 ­ 4 35:19 28

 7. Sedlec/Prči­ce⋌ 16  8 2  6 25:19 26

 8. AFK Kolín⋌ 16  6 2­  8 35:39 20

 9. Uhl. Janovice⋌ 16  6 2 ­ 8 33:40 20

10. Čáslav B⋌ 16  5 2  9­ 31:42 17

11. Úvaly⋌ 16  4 2 ­10 29:44 14

12. Kouřim⋌ 16  3 4­  9 17:56 13

13. Týnec n. S⋌ 16  2 0 14­ 14:67  6

14. Nespeky⋌ 16  0 0 ­16 17:78  0

Mladší

 1. Říčany⋌ 16 12 3 ­ 1 89:17  39

 2. Vlašim⋌ 16 13 0­  3 67:14  39

 3. Sedlec/Prči­ce⋌ 16 12 1  3 51:15  37

 4. Čáslav B⋌ 16 10 3  3­ 51:22  33

 5. Týnec n. S⋌ 16 10 3  3­ 49:31  33

 6. Nespeky⋌ 16  8 3 ­ 5 54:37  27

 7. FK Kolín B⋌ 16  7 0  9­ 36:51  21

 8. AFK Kolín⋌ 16  6 2­  8 49:31  20

 9. Sázava⋌ 16  6 0 ­10 36:44  18

10. Český Brod⋌ 16  6 0­ 10 34:44  18

11. Malešov⋌ 16  6 0­ 10 26:56  18

12. Úvaly⋌ 16  4 1 ­11 20:57  13

13. Kouřim⋌ 16  3 2­ 11 25:72  11

14. Uhl. Janovice⋌ 16  0 0 ­16  4:100  0

14.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Projekt Ježíškova vnoučata v Sedlčanech v sobotu 16. prosince vyvrcholil.
9

FOTO: Projekt Ježíškova vnoučata přinesl do sedlčanského domova seniorů radost

Ilustrační foto.

Namrzlé vozovky každý rok znovu zaskočí řidiče

Mezi vystavenými betlémy jsou i vyrobené z chleba

Příbram - Tradiční výstavu betlémů mohou zájemci navštívit do sedmého prosince v Galerii Františka Drtikola v příbramském Zámečku - Ernestinu. Představují se tam dvě desítky současných i historických betlémů z příbramského regionu a také zvykosloví spojené se svátkem Tří králů. Výstavu připravilo Hornické muzeum Příbram.

Na farmářských trzích byla k dostání i Boží pochoutka s bylinkami

Sedlčany /FOTOGALERIE/ – Tři desítky zejména regionálních prodejců přišly v sobotu 16. prosince dopoledne na sedlčanské náměstí nabídnout cibuli, česnek, brambory nebo jiné výpěstky ze svých zahrádek a políček. Na farmářských trzích nechyběly ani sýry, uzeniny, keramika, jmelí, nejrůznější adventní aranžmá, chléb, pečivo, sladkosti a další zboží.

Starosta Sedlčan: Budu bojovat o návrat akutních lůžek

Sedlčany – Zastupitelstvo města projednávalo v pondělí 11. prosince dodatek smlouvy k pronájmu městské nemocnice z prosince roku 2001, kterou na jejím základě provozuje Mediterra Sedlčany. Monika Sedláková, právnička zastupující město, připomněla pět nejdůležitějších bodů, na které se obě strany při přípravě dodatku ke smlouvě o nájmu, správě, zařízení a provozu nemocnice zaměřily. 

AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Ze všech zimních nástrah na motoristy (a vlastně obecně na všechny), je jednou z nejhorších takzvaný „černý led“. Ten je totiž skoro nerozpoznatelný, ale strašlivě kluzký, což může způsobit velkou spoustu nemilých situací. Znáte taková ta videa, kdy se auta se zabržděnými koly nekontrolovaně kloužou jako saně? Tak přesně to umí černý led.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT